Ярмарок можливостей для пенсіонерів

Вперше у Львові відбудеться Ярмарок можливостей для літніх людей.

Вперше у Львові відбудеться Ярмарок можливостей для літніх людей.

Пенсіонерів запрошують 16 жовтня на  подвір’я Палацу мистецтв. На Ярмарку можливостей кожен зможе знайти собі цікаве заняття: поспілкуватися з однолітками, отримати юридичну консультацію, позайматися спортом, узяти участь у майстер-класах. Про це інформує прес-служба міськради. 
Під  час ярмарку відвідувачі матимуть можливість ознайомитися із різними програмами, роботою гуртків, громадських організацій, спілок і клубів, які проводять активну роботу зі старшими людьми. 
“Часто літнім людям самотньо, вони не знають, як цікаво провести вільний час. Пенсіонери вважають свій вік непридатним для сучасного життя. Натомість ми літній вік кожної людини називаємо “золотими” роками і  запрошуємо на ярмарок. Під час підготовки до ярмарку, 1 жовтня, до Дня людей літнього віку відбудеться вечір відпочинку на площі Ринок, де можна буде потанцювати”, – розповіла організатор Ярмарку можливостей Людмила Гришко. 
На ярмарку також безкоштовно розповсюджуватимуть довідник пенсіонера, у якому зібрана вся необхідна інформація: телефони, секції, спілки, гуртки, спортивні клуби для літніх людей, контакти безкоштовних юридичних консультацій. 
“Така подія важлива для міста та старших людей. У нашому клубі люди літнього віку грають у бадмінтон: і професіонали, і любителі. Адже спорт дає людям здоров’я, дарує позитивні емоції та продовжує життя”, – каже учасник Ярмарку можливостей для літніх людей, заступник керівника спортивно-оздоровчого клубу “Бузувіри” Віктор Погорєлий. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8484 / 1.53MB / SQL:{query_count}