Вшанували пам’ять члена проводу ОУН Петра Дужого

У суботу, 24 вересня, в сесійній залі Львівської міськради вшанували пам’ять Петра Дужого, визначного діяча національно-визвольної боротьби.

У суботу, 24 вересня, в сесійній залі Львівської міськради вшанували пам’ять Петра Дужого, визначного діяча національно-визвольної боротьби.

У заході взяли участь голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих Петро Франко, директор ГО “Інститут національної пам’яті” Володимир Парубій, голова Львівського обласного братства вояків ОУН-УПА Олесь Гуменюк, заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. Серед присутніх були також доньки Петра Дужого – Лариса та Мирослава. 
Після спільної молитви Володимир Парубій відзначив надзвичайну цілісність, багатогранність та високий інтелект Петра Дужого. Більшості лише зараз стало відомо, що це був не лише воїн, а й поет, публіцист, мемуарист. Вісім разів засуджений, двічі – до смертної кари, лише завдяки Божому провидінню залишився живий. 
На вшануванні пам’яті з нагоди 95-ліття від дня народження  видатного націоналіста, непохитного борця за свободу України  Петра Дужого за визначні досягнення було посмертно нагороджено хрестом Слави.
“Батько дуже любив молодь. Саме на неї він покладав свої надії, а ще був невиправним оптимістом і завжди казав, що ми не маємо права попадати в  зневіру, падати духом. Правда переможе кривду. А наша правда – це справжня незалежність для України”, – сказала Мирослава Дужа-Задорожна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7759 / 1.53MB / SQL:{query_count}