І справами, і грошима

Депутати від Народного руху України у міськраді прозвітували про свою роботу 

Депутати від Народного руху України у міськраді прозвітували про свою роботу 

Учора, 21 вересня, в рамках двотижневого інформаційного марафону звітів депутатів місцевих рад Львівщини, який організував прес-клуб, відбувся  відеозвіт депутатів Валерія Веремчука та Ореста Печенка про діяльність фракції Народного руху України у Львівській міській раді.

Так, міські депутати-рухівці після виборів розглянули 460 звернень громадян, на більшість із яких змогли не лише відповісти, але й вирішити проблему. За словами депутата Валерія Веремчука, нині у Львові працюють відразу три їхні громадські приймальні. 

– Наші приймальні працюють на вулиці Коперника, 11, в офісі Народного руху, на вул. Заводській, 30, а також у Винниках за адресою:  вул. Шевченка, 5. Мушу відзначити, що львів’яни досить активно до нас звертаються – за цей час ми отримали понад 460 звернень. Більшість звернень стосувались матеріальної допомоги, яку може надавати кожен депутат міськради в межах 30 тис. грн на рік. 117 таких звернень ми підтримали. Якщо аналізувати всі звернення, що до нас надійшли, на другому місці за кількістю звернення мешканців щодо недопрацювань у сфері ЖКГ. Ми погоджуємось, що тут є багато проблем, але, на жаль, вирішення цих проблем не завжди можливі на рівні Львова. Багато мешканців звертається за юридичними консультаціями, а також з питаннями про будівництво чи ремонт доріг, дитячих майданчиків тощо. За результатами роботи з мешканцями ми скерували 95 депутатських запитів до посадовців різних рівнів – від керівників ЛКП до державних органів влади. Ми раді, що багато проблем після наших звернень було вирішено. Зокрема, це питання безпеки на дитячому атракціоні “Автодром” у Горіховому гаю, освітлення біля школи №98, відновлення асфальтного покриття на вул. Скрипника, 19, Скрипника, 21 та Драгана, 18, та багато інших, – розповів Валерій Веремчук.

За словами депутата, частину проблем досі не вдалось вирішити, однак вони на постійному конт­ролі. Окрему увагу під час звіту рухівці приділили результатам роботи у постійних депутатських комісіях, а саме у комісії архітектури містобудування та охорони історичного середовища, комісії комунального майна та власності та комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку. За словами депутата Ореста Печенка, основним їхнім досягненням у роботі постійної комісії архітектури є погодження щодо прийняття на сесії детального планування території.

– Нам вдалось закласти в бюджеті достатню суму для розробки планів детальної забудови території у всьому місті. Такі документи зроблять неможливим забудову львівських парків, дитячих майданчиків тощо, – розповів Орест Печенко. – Ще одне питання, над яким працює наша комісія, – вирішення питання зовнішнього вигляду малих архітектурних форм. Думаю, найближчі місяць-два ми затвердимо типову форму МАФів у місті. Якщо говорити про комісію комунального майна, вважаємо досягненням роботу над тим, щоб приватизація у Львові відбувалась максимально прозоро і щоб депутати могли затверджувати оцінку майна, яке приватизують. Щодо інженерної комісії, добрим надбанням є те, що депутати та органи виконавчої влади спільно напрацювали нову схему руху міського транспорту, яка суттєво покращить ситуацію у місті. 

Наступного сесійного року депутати-рухівці обіцяють зосередити свою увагу на питаннях, які не вдалось вирішити цього року, а також окрему увагу приділити оптимізації складу та роботи Львівської міської ради. 

 

ДО ТЕМИ

Депутати  фракції Народного руху України проводять прийом громадян:

Веремчук Валерій Миколайович: щосереди, з 12.00 до15.00 та  щочетверга, з 17.00 до 19.00, за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 11 (другий  поверх);

Печенко Орест Орестович: щовівторка, з 17.00  до19.00  та  щосуботи, з 11.00 до 14.00, за адресою: м. Львів, вул. Заводська,  30;

Лешневський Богдан Іванович: щочетверга, з 18.00 до19.00, за адресою: м. Львів – Винники, 

вул. Шевченка, 5.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9330 / 1.57MB / SQL:{query_count}