Реставрація палацу

У Львові реставрують палац Любомирських, який є зразком барокової архітектури XVIII століття. Будинок вкритий риштуванням. Планується, що цього року буде відреставровано фасад палацу з боку площі Ринок, також буде відремонтовано дах будівлі. “Уже почалися роботи з розчистки фасаду, далі ми будемо реставрувати ліпнину на фасаді, доповнювати втрачені елементи й врешті виконаємо консервацію фасаду, щоб він не псувався від опадів..."

У Львові реставрують палац Любомирських, який є зразком барокової архітектури XVIII століття. Будинок вкритий риштуванням. Планується, що цього року буде відреставровано фасад палацу з боку площі Ринок, також буде відремонтовано дах будівлі.
“Уже почалися роботи з розчистки фасаду, далі ми будемо реставрувати ліпнину на фасаді, доповнювати втрачені елементи й врешті виконаємо консервацію фасаду, щоб він не псувався від опадів. Також усі вікна будуть уніфіковані, деякі з них треба буде замінити, деякі просто відреставрувати. Фасад матиме автентичний вигляд, його ремонт виконаємо згідно з паспортним опорядженням фасаду”, – повідомив директор ПП “Ренесанс” Роман Мельник. На реставраційні роботи виділено з міського бюджету 760 тис. гривень. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7799 / 1.53MB / SQL:{query_count}