Без гарячої води

Майже сотня будинків у Львові не отримує гарячу воду. Нині на котельнях ЛКП “Залізничнетеплоенерго” тривають повторні гідравлічні випробування. Як повідомили в ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, планується, що до суботи всі роботи буде завершено і, відповідно, відновлено гаряче водопостачання.

Майже сотня будинків у Львові не отримує гарячу воду

Нині на котельнях ЛКП “Залізничнетеплоенерго” тривають повторні гідравлічні випробування. Як повідомили в ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, планується, що до суботи всі роботи буде завершено і, відповідно, відновлено гаряче водопостачання. Сьогодні через гідравлічні випробування гарячу воду не отримують мешканці будинків на вул.  Кульпарківській від №118 до №180, а також жителі мікрорайонів Рясне-1 та Рясне-2. “До суботи ми плануємо завершити всі роботи і, якщо не буде серйозних поривів, відновити гаряче водопостачання у відключені райони”, – повідомив головний інженер ЛКП “Залізничнетеплоенерго” Віталій Камінський.
Разом з тим гарячу воду не отримує і частина споживачів ЛМКП “Львівтеплоенерго”. За інформацією підприємства, станом на вчорашній ранок гарячу воду отримують 1032 споживачі. Без гарячого водопостачання залишаються 64 будинки – 35 через ремонтні роботи та 28 будинків – через заборгованість.
За словами головного інженера ЛМКП “Львівтеплоенерго” Володимира Штейбарта, вже сьогодні може бути відновлено подачу гарячої води мешканцям вулиці Сахарова.
Нагадаємо, через ремонтні роботи на тепломережі на вул. Сахарова було припинено гаряче водопостачання до 21 житлового будинку за такими адресами: вул. Сахарова, 31, вул. Лазаренка, 48, 48 бл.А, 48а, вул. Єфремова, 68, 79, вул. Кастелівка, 2, 40, вул. Сміливих, 5, 28а, вул. Куликівська, 39а,б,в, 57, вул. Околична, 16, 18, вул. Кн. Ольги, 5а,б,г,є, вул. Моршинська, 11, та до десяти гуртожитків НУ “Львівська політехніка” та до дитячого садочка №42 на вул. Сміливих, 26.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7941 / 1.54MB / SQL:{query_count}