Рибалка у смокінгу

Львів’яни в смокінгах влаштували рибалку на площі Ринок. У такий спосіб представники громадських організацій протестували проти ухваленого Верховною Радою України в першому читанні  проекту Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки”.

Львів’яни в смокінгах влаштували рибалку на площі Ринок. У такий спосіб представники громадських організацій протестували проти ухваленого Верховною Радою України в першому читанні  проекту Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки”. Ним народні обранці планують заборонити носити військову форму одягу Збройних сил, інших військових формувань, а також відзнаки особам, які не мають на це права. За порушення відповідної заборони парламент має намір ввести адміністративну відповідальність.
Львівська молодь такий крок можновладців трактує як “закручуванням гайок” для існування організацій, які займаються патріотичним вихованням молоді.
Організатори акції зазначають, що вказані зміни в цій редакції забороняють діяльність усіх патріотичних ГО, оскільки вони використовують у своїй символіці тризуб або синьо-жовтий прапор, носіння будь-яких ґудзиків, нашивок та іншої фурнітури з тризубом, носіння одягу стилю “мілітарі”, деяких відтінків зеленого кольору тощо. Під час заходу підписано звернення до народних депутатів України стосовно коректного викладення тексту законів.
До слова, заборона на певний одяг нині вже діє у деяких країнах – серед них Індонезія, Судан та Таїланд. Наприклад, в Індонезії жінкам не дозволяють носити штани, в Таїланді – чорні легінси.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8412 / 1.54MB / SQL:{query_count}