Реконструкція АС №2

До кінця року планують почати реконструкцію автостанції №2. Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив містобудівні умови та обмеження реконструкції автостанції. Відповідно до них, новий комплекс матиме офісні приміщення, об’єкти торгівлі і громадського харчування, а також оновлену споруду автостанції.

До кінця року планують почати реконструкцію автостанції №2. Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив містобудівні умови та обмеження реконструкції автостанції. Відповідно до них, новий комплекс матиме офісні приміщення, об’єкти торгівлі і громадського харчування, а також оновлену споруду автостанції. Інвестор, яким є ТзОВ “С. ІД.”, запевняє, що роботи проводитимуть почергово і це не завдасть незручностей пасажирам. На час реконструкції маршрутні автобуси зупинятимуться неподалік і жодних рейсів скасовувати не планують.
Зараз інвестор починає розробку проектної документації. Наскільки швидко вдасться приступити до реконструкції, залежатиме від того, коли погодять проект. Однак вже зараз відомо, що до середини наступного року, тобто до проведення в нашому місті Євро-2012, оновити автостанцію не вдасться. За інформацією “Пошти”, збільшувати пропускну спроможність автостанції після реконструкції не планують.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8263 / 1.53MB / SQL:{query_count}