На фінішній прямій?

Відкриття львівського стадіону до Євро-2012 запланували на 29 жовтня, а нової злітної смуги аеропорту “Львів” – до кінця року. Будівництво львівського стадіону завершать через 60 днів. Принаймні це під час чергового візиту до Львова пообіцяв віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков. За його словами, урочисте відкриття нової арени відбудеться вже 29 жовтня цього року.

Відкриття львівського стадіону до Євро-2012 запланували на 29 жовтня, а нової злітної смуги аеропорту “Львів” – до кінця року

Будівництво львівського стадіону завершать через 60 днів. Принаймні це під час чергового візиту до Львова пообіцяв віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков. За його словами, урочисте відкриття нової арени відбудеться вже 29 жовтня цього року.
Щоправда, якщо дивитися на фотографії стадіону та рахувати цифри, такі обіцянки видаються справді сміливими. Так, за словами Володимира Шадріна, генерального директора ДП “Західінфрапроект”, станом на 18 серпня готовність львівської арени становила майже 80%. При цьому, відповідно до інформації сайта ДП “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012”, станом на 10 березня готовність львівського стадіону становила 50%. Тобто, за півроку побудували трохи менше як 30% (!).
Натомість тепер за два місяці і десять днів збираються добудувати ще 20%. Окремої уваги заслуговує і питання благоустрою довкола стадіону. Проте віце-прем’єр вважає, що львів’янам краще про це не думати, а “думати про те, що вони одягнуть на урочисте відкриття стадіону 29 жовтня цього року”.
Водночас, за словами Бориса Колеснікова, до кінця року також мають відкрити нову злітну смугу ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”, а ще раніше і новий термінал. “Злітну смугу відкриємо 25 грудня плюс-мінус 5-7 днів. Термінал буде відкрито раніше, але точної дати я зараз назвати не можу”, –  сказав чиновник. Борис Колесніков зауважив, що у березні наступного року аеропорт “Львів” запрацює на повну потужність.
Віце-прем’єр також не оминув увагою і дороги, пообіцявши виділити у вересні 180 млн грн із 250 млн грн, які вже місто заборгувало підрядникам за будівництво та реконструкцію доріг.
– А 70 млн грн ще знайдемо. Але наголошую, що Андрій Іванович взяв на себе сміливість і почав будувати дороги авансовим методом. Та ми не дамо образити мера Львова, адже він не собі на дачу дорогу будує. Правда? – сказав Борис Колесніков.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7839 / 1.55MB / SQL:{query_count}