Грантові кошти на розвиток Львова

До літа 2012-го за німецькі гроші відремонтують шкільні спортзали, басейни та стадіони

До літа 2012-го за німецькі гроші відремонтують шкільні спортзали, басейни та стадіони

Марта Плішило
Майже десять мільйонів гривень гранту витратить Львів на розвиток соціальної інфраструктури міста. Цього тижня Львівська міськрада підписала угоду з Українським фондом соціальних інвестицій щодо реалізації проектів із розвитку інфраструктури. Термін виконання проекту – півтора року. Левова частка грошей, а саме 95% – гроші уряду Німеччини, решта – кошти з міської скарбниці.
За словами Віктора Мірошниченка, виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій, за грантові гроші мають обладнати спортивні заклади міста. Йдеться про ремонти спортзалів у школах, стадіонів і майданчиків біля шкіл, басейнів. У рамках проектів фінансуватиметься і навчання місцевої громади, що буде спрямовано на розвиток навичок залучення ресурсів, партнерства, ефективних комунікацій, створення бізнес-планів.
– Це вдалий приклад співробітництва місцевої влади і громади та іноземних інвесторів, яких сьогодні представляємо, – заявив Віктор Мірошниченко. – Проект розрахований до кінця наступного року. Але основні результати ми повинні отримати вже до літа 2012 року”. Такі міжнародні проекти з усіма процедурами проводять у середньому 2-3 роки. Для реалізації цього проекту залишилось усього півтора року.
Свої заявки на участь у проекті можуть подавати всі школи та загальноосвітні заклади Львова. Для цього обов’язково потрібно підготувати документацію, аргументувати, чому власне цей об’єкт має бути зроблений чи завершений. Перелік відібраних закладів буде затверджено Українським фондом соціальних інвестицій та Спостережною радою, до якої входять представники Львівської міськради, ГО “Самопоміч” та місцевих навчальних закладів. Конкурсна комісія винесе позитивний вердикт для 10 об’єктів. Які це об’єкти –  ще ніхто не знає, усе залежить від якості поданих документів і від вердикту комісії, яка ухвалюватиме кінцеве рішення.
Угода про фінансування проектів соціальної та комунальної  інфраструктури – це не перша співпраця Львова з Українсь­ким фондом соціальних інвестицій. У 2002 – 2008 рр. у Львівську область фонд інвестував понад 27 млн грн у рамках спільного проекту Світового банку та уряду України “Фонд соціальних інвестицій”. Тоді у Львові вдалось зробити
13 об’єктів, пов’язаних із наданням соціальних послуг для вразливих груп населення, створенням і відновленням їхньої роботи.

ДОВІДКА

Український фонд соціальних інвестицій є неприбутковою організацією, що створена задля підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Фонд організував п’ять масштабних проектів, під час яких реалізовано понад тисячу мікропроектів на рівні місцевих громад. Також проведено багато навчальних і консультаційних заходів, конференцій та семінарів. Кошти на реалізацію проектів фонду в різні роки надавали Світовий банк, уряди Великої Британії, Швеції, Німеччини,  Японії, Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд “Відродження”, Програма розвитку ООН.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8337 / 1.55MB / SQL:{query_count}