Львів’яни матимуть свій «Спрут»

Найімовірніше, пристрій почне працювати лише з осені, бо водоканал ще має створити спеціальну бригаду
Комунальне підприємство «Львівводоканал» хоче придбати у своїх полтавських колег пристрій «Спрут», який дозволяє від’єднати від водовідведення окремі квартири.

Найімовірніше, пристрій почне працювати лише з осені, бо водоканал ще має створити спеціальну бригаду
Комунальне підприємство «Львівводоканал» хоче придбати у своїх полтавських колег пристрій «Спрут», який дозволяє від’єднати від водовідведення окремі квартири. Коштуватиме винахід працівників полтавського водоканалу 50 тисяч гривень. Однак львівські комунальники стверджують – незважаючи на ціну, покупка виправдана.
– Із 2007 року ми користувались послугами фахівців «Полтавводоканалу». Вони приїжджали до нас кожні три місяці приблизно на тиждень і відключали боржників від водовідведення. За один приїзд відключали приблизно 60-70 абонентів, що мали борги. При цьому кожен день перебування полтавських колег обходився приблизно у дев’ять тисяч гривень, – розповіла «Пошті» Уляна Горбата, прес-секретар «Львівводоканалу».
Нагадаємо, пристрій «Спрут» є винаходом фахівців «Полтавводоканалу». Вони його запатентували і довгий час не погоджувалися продавати, однак цього року змінили свою думку. Тож Львів може мати свій пристрій уже до кінця цього місяця. Щоправда, працювати, найімовірніше, він почне лише з осені, адже водоканал повинен створити спеціальну бригаду, яка застосовуватиме пристрій.
Нині «Спрут» є найефективнішим методом боротьби з неплатниками. За словами Уляни Горбатої, у місяці, коли у місті працюють фахівці з Полтави, кількість грошей, які надходять за водопостачання та водовідведення, збільшується на 300 тисяч гривень. «Дуже впливає те, що машина у місті. І коли вона під’їжджає під будинок, то люди не чекають, що їх відключать, а йдуть платити й так уникають незручностей», – розповіла прес-секретар «Львівводоканалу». За її словами, відключають зазвичай тих, хто не оплачує послуг водопостачання та відведення більш ніж півроку.
Як врізка:
Нині «Спрут»  – найефективніший метод боротьби з неплатниками
Коштуватиме винахід працівників полтавського водоканалу 50 тисяч гривень. Однак львівські комунальники стверджують – незважаючи на ціну, покупка виправдана
До теми:
Полтавський «Спрут» працюватиме у Львові наступного тижня.  Спочатку розпочнуть від’єднувати від каналізації боржників Сихівського району, 9-10 серпня навідаються у Шевченківський та Франківський райони, а завершать роботу 11-12 серпня у Залізничному та Личаківському районах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8566 / 1.55MB / SQL:{query_count}