На Львівщині звільняли Кафірістан

На Яворівському полігоні відбуваються міжнародні навчання “Рапід Трайдент 2011” 

У четвер, 28 липня, 460 військовиків із п’яти країн майже одночасно десантувались на Яворівському полігоні. Це відбулося в рамках міжнародних навчань “Рапід Трайдент 2011”. Четвергове десантування стало найбільшим за часи незалежності. Стрибки з висоти 600 – 800 метрів здійснили десантники з України, США, Молдови, Канади та Білорусі.
За десантом спостерігали тимчасовий виконувач обов’язків начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України, генерал-лейтенант Володимир Артюх, командувач Сухопутних Військ, генерал-полковник Геннадій Воробйов та заступник командувача сухопутних військ збройних сил США в Європі, генерал-лейтенант Джон Гарднер.
Під час візиту поважні гості також оглянули вісім навчальних місць, де протягом двох тижнів відбуваються навчання близько 1400 солдатів із 13 країн світу. Генерали ознайомилися з порядком проведення спеціальної обробки особового складу та техніки підрозділом радіохімічного і бактеріологічного захисту. Військові віпи також побували на тактичному навчанні з оборони будівель із застосуванням системи MILES (система імітації умов справжнього бою за допомогою використання лазерних куль) та навчанні з порядку здійснення пошукових дій.
Легенда навчань передбачає дії спеціально створеного багатонаціонального підрозділу в умовній країні під назвою “Кафірістан”. Відповідно до завдання, військовослужбовці мали здійснити висадку тактичного повітряного десанту, відшукати та знешкодити незаконні військові формування, які загрожували мирним жителям. А також допомогти у стабілізації ситуації в цій віртуальній країні, виконати ряд завдань миротворчого та гуманітарного характеру, а на завершення передати контроль над “Каріфістаном” його національним збройним силам та повернутись у пункт постійної дислокації.
– Збройні сили України проводять активну міжнародну та миротворчу діяльність. Ці навчання дають нам можливість отримати найкращий досвід підготовки миротворчих підрозділів, який є у світі. За своїми масштабами ці навчання є найбільшими в Європі. Вони дають можливість підготувати професійних військово­службовців, які достойно зможуть виконувати зав­дання країни за її межами. В основі наших військ – 13-й батальйон, який брав участь у міжнародних операціях, – розповів Володимир Артюх.
Навчання “Рапід Трайдент 2011” розпочались у понеділок і триватимуть до п’ятого серпня. На цей час пересування Яворівським полігоном приватного транспорту заборонено. Це традиційні навчання, які на території України відбуваються з 1995 року. Відтоді на Яворівському полігоні підготували понад 11 тисяч військовослужбовців. Загальний кошторис цьогорічних навчань становить три мільйони доларів США. Витрати взяла на себе американська сторона. За словами Володимира Артюха, складаючи легенду, взяли за основу реальні події, які нині відбуваються у світі, зокрема, виконання миротворчих завдань в Афганістані.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7924 / 1.57MB / SQL:{query_count}