Система мір влади

У Львові презентували сайт, який фіксуватиме українських політиків та показуватиме, що вони виконують, а що ні. На підставі виконаних обіцянок керівники проекту визначатимуть рейтинг політиків, які найчастіше не дотримують свого слова

У Львові презентували сайт, який фіксуватиме українських політиків та показуватиме, що вони виконують, а що ні. На підставі виконаних обіцянок керівники проекту визначатимуть рейтинг політиків, які найчастіше не дотримують свого слова.

“Суть  онлайнового ресурсу “Владометр” – фіксація обіцянок українських політиків (від голови сільради – до Президента) та моніторинг їх виконання. Таким чином ми намагаємося втримати політиків у руслі їх обіцянок. Адже обіцянки не виконують політики всіх кольорів”, – зазначає Вахтанг Кіпіані, шеф-редактор “Владометру”, журналіст, блогер.

При цьому фіксувати і вносити на сайт обіцянки можуть  також читачі, оскільки за висловлюваннями  політиків у районах  працівники ресурсу не можуть простежити фізично.  До поділу політиків розробники проекту підійшли з гумором. Тут їх ділять на  “святих” – тих, хто виконав обіцянку (одну або кілька), “балакунів” – тих, хто не виконав, “новачків” – тих, хто тільки дав одну обіцянку, “улюбленців публіки” – політики, обіцянки яких найбільше коментують тощо. Обіцянки теж ділять за категоріями. 

За словами Вахтанга Кіпіані, цей ресурс допоможе журналістам,  громадським організаціям і громадянам України відслідковувати діяльність того чи іншого політика.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8025 / 1.53MB / SQL:{query_count}