Паралізований Львів

Перелік вулиць, якими варто об’їжджати дороги, де тривають ремонти

Перелік вулиць, якими варто об’їжджати дороги, де тривають ремонти Роман Поронюк

Львів, як і торік улітку, перетворився на суцільні корки. Причина традиційна – ремонти доріг у розпалі, а водії автомобілів та пасажири маршруток змушені не на жарт нервувати, стоячи у таку спеку в “тягучці”. Їхати ж на роботу доводиться вельми довго. Через  згадані роботи ДАІ міста звертається до водіїв із проханням оминати місця ремонтів та уважно слідкувати за зміною дорожніх знаків та сигналами регулювальників.

Отож, вулицю Городоцьку планують ремонтувати до 30 жовтня.  Перекрито рух для транспортних засобів на відрізку від вул. Степана Бандери до вул. Гоголя, а об’їзд можна здійснювати вулицями Антоновича, Митрополита Андрея, Устияновича, С.Крушельницької, Січових Стрільців; по вул. Бандери, Шептицьких, С. Крушельницької; по вул. Залізничній, Шараневича, Декарта, Морозенка, Я. Мудрого; по вул. Залізничній, О. Степанівни, Я. Мудрого. Про це “Пошті” повідомили у прес-центрі ДАІ м. Львова.

Вулицю Коновальця ремонтуватимуть до 30 жовтня. Відповідно, перекрито рух для транспортних засобів на відрізку від вул. Мельника до Рудницького (кінцева трамвая №2). Об’їзд варто здійснювати по вул. Антоновича, Житомирській, Гіпсовій, Генерала Чупринки.

До 27 червня ремонтуватимуть вул. Шевченка. У зв’язку з ремонтними роботами  перекрито рух на відрізку від вул. Томашівської до шляхопроводу.  Частково об’їзд організовано міжквартальними проїздами та вул. Ряснянською, проїзд для вантажного транспорту – по вул. Брюховецькій, смт Брюховичі, с. Бірки та західним обходом м. Львова (кільцевою дорогою).

З 14 червня і до 30 червня ремонтуватимуть вул. Личаківську. Буде перекрито рух для транспорту на відрізку від пл. Митної до вул. Заньковецької. Об’їзд запланований вул. Заньковецькою, Лисенка, Винниченка, а об’їзд із центру – вулицями Пекарською, Чернігівською.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8174 / 1.54MB / SQL:{query_count}