“Літа на Ринку”не буде

Цього року Львівська міська рада вирішила трохи розвантажити центр міста і не проводити гучних святкувань, об’єднаних фестивалем “Літо на Ринку”. Вже звичний для львів’ян та гостей міста фестиваль скасували через скарги мешканців на гучну музику

Цього року Львівська міська рада вирішила трохи розвантажити центр міста і не проводити гучних святкувань, об’єднаних фестивалем “Літо на Ринку”. Вже звичний для львів’ян та гостей міста фестиваль скасували через скарги мешканців на гучну музику. 

“Уже кілька  років поспіль мешканці скаржаться на  шум під час святкувань. Тому ми вирішили зменшити кількість заходів, які проводимо в цент­ральній частині міста. Залишили лише найбільш спокійні імпрези та концерти і будемо їх проводити не кожні вихідні, як торік, а рідше. Винятком було лише святкування Дня міста та проведення Alfa Jazz Fest. Хоча Ринок і надалі живе й танцює. Тут будуть організовані танці на літніх терасах. Також відбуватимуться концерти духових оркестрів, Свято сиру і вина, Свято пива та низка просвітницьких акцій”, – розповіла Анастасія Рибицька, провідний спеціаліст відділу маркетингу і культурних індустрій управління культури ЛМР.

Зокрема, на Зелені свята на Площі Ринок виступатиме духовий оркестр “Сурми Галичини”, а в кінці червня відбудеться тиждень документального кіно, де показуватимуть документальні фільми, присвячені Дню Конституції, Дню молоді, Року пам’яті Андрея Шептицького у Львові та  річниці від приїзду Папи Римського Івана Павла ІІ до Львова. Більш масові заходи перенесли в Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького. “Там є хороша літня естрада, відбуваються майстер-класи з танців, спортивні змагання та інше”, – резюмує Анастасія Рибицька.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7971 / 1.53MB / SQL:{query_count}