Тренувальні центри заброньовані

Заявки на попереднє бронювання українських базових тренувальних центрів на час Євро-2012 подали вже вісім збірних. Бажання жити та тренуватися в Україні висловили команди Іспанії, Англії, Німеччини, Швеції, Італії, Греції, Франції, Португалії

Заявки на попереднє бронювання українських базових тренувальних центрів на час Євро-2012 подали вже вісім збірних. Бажання жити та тренуватися в Україні висловили команди Іспанії, Англії, Німеччини, Швеції, Італії, Греції, Франції, Португалії. Про це повідомив директор турніру УЄФА Євро-2012 Маркіян Лубківський.

Щоправда, на яких саме базах тренуватимуться ці команди, наразі не визначили. Сьогодні команди можуть лише попередньо забронювати на період фінальної частини турніру один із запропонованих у каталозі центрів (загалом їх 16), а також вказати ще два тренувальні центри як альтернативу.
За словами директора турніру Маркіяна Лубківського, організатори чемпіонату очікують, що після оголошення результатів жеребкування фінальної частини Євро-2012, яке 2 грудня відбудеться в Києві, українські тренувальні центри буде заброньовано щонайменше вісьмома командами.

“Незважаючи на те, що на багатьох об’єктах ще тривають будівельні роботи, представники європейських збірних відзначають, що в Україні дуже висока якість футбольних газонів. Окрім того, всі тренувальні центри, запропоновані Україною, – це цілісні футбольні комплекси, де є все, що потрібно гравцям”, – наголосив голова оргкомітету.

Водночас, попри підготовку самих об’єктів, де поселяться і будуть готуватися до турніру збірні, вкрай важливо довести до ладу дорожню інфраструктуру. “Сьогодні стан дорожнього покриття в Україні не витримує жодної критики, і ми постійно звертаємо на це увагу місцевої влади”, – додав посадовець.

Нагадаємо, у Львові триває реконструкція спортивної бази “Скіф”, на якій тренуватимуться учасники Євро-2012. Відповідно до вимог УЄФА, на стадіоні передбачено будівництво закритих і відкритих трибун для 4240 глядачів, під’їзд необхідного транспорту та зручний паркінг.

Нині об’єкт загалом  готовий на 28%. За словами Ігоря Зайця, керівника проектів та програм у сфері нематеріального виробництва (з реконструкції стадіону “Скіф”) ДП “Західінфрапроект”, будівництво корпусу загального призначення тренувальної бази “Скіф” виконано на 30%, а стан готовності відкритих трибун стадіону та трибун з накриттям становить, відповідно, 43% та 34%.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9377 / 1.54MB / SQL:{query_count}