Заквітчати Львів

У центрі міста Лева на клумбах почали висаджувати квіти з теплиць. Цьогоріч будуть й традиційні підвісні вазони, й квіткові піраміди – на площі Ринок та біля оперного театру

У центрі міста Лева на клумбах почали висаджувати квіти з теплиць. Цьогоріч будуть й традиційні підвісні вазони, й квіткові піраміди – на площі Ринок та біля оперного театру. Так, віоли милуватимуть око городян та гостей міста поблизу пам’ятника Т. Шевченкові, біля фігури Матері Божої та на пл. Ринок. Ще однією окрасою туристичного міста стане квітковий годинник на пл. Митній, який облаштують за кошти меценатів. Зокрема, годинник та квіткову карту України оформлять гейхерами. Ці квіти цінують за особливий колір листків. Цьогоріч, як і торік, у центрі встановлять квітковий логотип Євро-2012 та квітковий метелик. До Дня незалежності у місті створять герб і прапор України з квіткових композицій.

Загалом на оздобу серця Львова –  центральну частину міста виділено понад 420 тис. грн. За квітами доглядатимуть дві фірми, які виграли тендер. Цього року традиційно квіти висаджуватимуть тричі: навесні, влітку та восени.

Запрацював уже у місті й фонтан біля оперного театру. Також відновлено роботу чотирьох фонтанів на пл. Ринок.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7530 / 1.53MB / SQL:{query_count}