Справа львівської фоточесті

IV Львівський салон художньої фотографії-2010 (який відкрився днями у фотогалереї Василя Пилип’юка), став подією, на яку львівський мистецький світ справді очікував

IV Львівський салон художньої фотографії-2010 (який відкрився днями у фотогалереї Василя Пилип’юка), став подією, на яку львівський мистецький світ справді очікував. Адже мова про дійство, яке у Львові за часів незалежності відбулося тільки тричі, хоча львівське фотомистецтво має не лише міцні традиції, а й гучний голос як в контексті України, так і світу.

Відтак рішення Львівської організації Національної спілки фотохудожників України усе ж відновити у нашому місті фотосалон на постійній основі викликало шквал справді гарних емоцій. У підсумку за право увійти до експозиції фотосалону змагалися майже 500 світлин 106 авторів. Правда, журі у складі голови Львівської організації Володимира Дубаса та його знаних колег – Олексія Іутіна, Василя Пилип’юка, Володимира Молчанова та Олександра Швеця – відібрало лише 126 світлин 65 фотомитців – забракло площі.

“Ми справді приємно вражені як активністю людей із фотооб’єктивом, так і високим професійним рівнем того, що нам запропонували, – прокоментував “Пошті” подію її основний ініціатор та організатор Володимир Дубас. – Розцінюємо це дійство як своєрідну апробацію, аби наступного року зібрати у львівських залах найкращі світлини не лише місцевих фотографів, а й з цілої України. Дуже хочеться вірити, що матимемо для втілення ці єї ідеї і підтримку держави, і зацікавлення спонсорів. Бо Львів, який був одним із кращих фотографічних центрів ще за Польщі і є не менш цікавим та достойним  сьогодні, вартує, аби салон (відновлення якого ми вважали для себе справою честі) став все­українським”.

Нині “Пошта” – інформаційний партнер “Салону” – публікує кращі світлини, автори яких отримали медалі та дипломи Національної спілки фотохудожників України, медалі фотосалону, а також кілька фоторобіт, які нам сподобались.

Нагороди спілки


Дипломи спілки

Медалі фотосалону

 

Інші роботи

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7542 / 1.57MB / SQL:{query_count}