Буде й що послухати, і на що подивитися

Завтра, 11 липня, у концертному залі палацу культури "Кристал" міста Новояворівська на Львівщині відбудеться шоу-конкурс "Міс Молода Галичина 2008" у рамках фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні. 

Завтра, 11 липня, у концертному залі палацу культури "Кристал" міста Новояворівська на Львівщині відбудеться шоу-конкурс "Міс Молода Галичина 2008" у рамках фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні.  Під час шоу дівчатка-учасниці конкурсу сучасної української пісні матимуть можливість продемонструвати свої таланти та представити свою країну. Визначатиме "Міс Молоду Галичину" журі з хлопців-учасників конкурсу.

Фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні, як розповіла  директор фестивалю Наталія Коваль, в 2008 році здобув міжнародний статус, оскільки в ньому беруть участь представники 12 країн світу. Зокрема,  до Новояворівська з'їхалися молоді виконавці з Молдови, Польщі, Грузії, США,  а також з Донеччини, Одещини, Волині, Харківщини, Івано-Франківщини та з Києва.  Закордонні гості співатимуть пісні рідною та українською мовами. Триватиме фестиваль до 12 липня.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7960 / 1.52MB / SQL:{query_count}