У Львові покажуть «Нове німецьке кіно»

З 9 листопада у нашому місті стартує 29-й фестиваль фільмів, на якому ви зможете побачити роботу-претендентку на «Оскар», кіно-учасника Венеційського кінофестивалю та нове творіння Віма Вендерса

Вже цього четверга, 9 листопада, на річницю падіння Берлінського муру, у львівському кінотеатрі «Планета кіно» в ТРЦ Forum розпочнеться фестиваль «Нове німецьке кіно». Захід традиційно стане поглибленим експрес-курсом останніх подій у кінематографі Німеччини: глядачі побачать три знакові прем’єри. Одночасно зі Львовом кіноогляд стартує у Києві та Чернівцях, а пізніше він проходитиме в Одесі та Харкові. Фестиваль проводить Goethe-Institut в Україні спільно з кінокомпанією «Артхаус Трафік» за підтримки генерального партнера German Films 
9 листопада подію відкриє романтична комедія «Полум’яне небо» режисера Крістіана Петцольда, відомого за кінострічками «Ундіна» й «Транзит». На цьогорічному Берлінале картина здобула Ґран-прі журі – «Срібного ведмедя», а на Одеському кінофестивалі, де пройшла українська прем’єра, – Спеціальну відзнаку журі міжнародного конкурсу. У центрі сюжету – молодий письменник, який рушає пожити в будинку на березі моря, щоб зосередитися на своїй книзі. Однак чарівна сусідка й несподівані зустрічі відволікають його від роботи. Коли неподалік спалахує лісова пожежа, головні герої опиняються у пастці полум’я та починають зближуватися.
10 листопада на фестивалі продемонструють драму «Ідеальні дні» – нову роботу знаменитого Віма Вендерса, триразового номінанта на «Оскар», володаря «Золотої пальмової гілки» Канн, «Золотого лева» Венеції та Премії BAFTA. Це стрічка про буденність та красу життя. Головний герой – прибиральник туалетів у Токіо. Він задоволений простим життям: дотримується структурованого розпорядку, а вільний час присвячує своїй пристрасті – слуханню рок-музики, читанню книг та вирощуванню дерев. Виконавця головної ролі Кодзі Якусьо визнали Найкращим актором на Каннському кінофестивалі.
А 11 листопада на фестивалі покажуть одну з головних німецьких кіноподій року – драму «Учительська», яку висунули на здобуття премії «Оскар» у категорії «Найкращий міжнародний фільм». Кінокартина Ількера Чатака побачила світ на Берлінале, де здобула дві відзнаки, а пізніше вона отримала 5 нагород Німецької кінопремії. Фільм розповідає про вчительку-ідеалістку, яка намагається розплутати справу про крадіжку в школі. Одна драматична подія перетворюється на психологічну війну, а сама жінка опиняється між своїми ідеалами та шкільною системою, де наслідки її дій загрожують зламати її саму. Втілила головну героїню Леоні Бенеш – зірка серіалів «Вавилон-Берлін» і «Корона».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8853 / 1.55MB / SQL:{query_count}