Галина Крук та її «БУКWAR»

Письменниця презентує в Театрі Леся Курбаса аудіокнигу віршів

Сьогодні, 1 листопада, о 19:30 у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса відбудеться презентація нової аудіокнижки Галини Крук ««Букwar». Книга віршів 2013 – 2023». Розмову з письменницею провадитиме Данило Ільницький – літературознавець, учасник команди Audiostories, яка допомогла втілити цей проєкт.
«Більшість віршів, написаних після повномасштабного вторгнення, мені важко було читати публічно, бо я бачила сльози в глядачів і не впевнена, чи змогла би бути настільки сильною, щоби прочитати їх очі в очі. А формат аудіокниги дозволяє знайти цей шлях. І власне студійний запис дав мені можливість наодинці в темряві студії змогти озвучити ці вірші», – каже авторка.
Поетична аудіокнига Галини Крук «Букwar» складається з віршів, написаних за останні 10 років нашої драматичної реальності. Із тривожних передчуттів, із важких усвідомлень початку війни, зі спостережень і згадок тих, що пройшли і вціліли, з бажання зберегти в пам’яті тих, що загинули, з намагань прийняти несправедливість і непоправність втрат, з необхідності говорити за тих, хто вже не може про себе сказати, з бажання нічого не забути, яким болісним воно не було б. Переосмислити все, чого нас вчили про цей світ і що не пройшло випробування важким часом та жорсткою реальністю, навчитися складати букви і слова, відчитуючи нові сенси. Ось про це і для цього «Букwar».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8217 / 1.53MB / SQL:{query_count}