Руслан Горовий їде до Львова з «Чуваками»

27 серпня в Палаці залізничників «Рокс» він зіграє в постановці про війну

У неділю, 27 серпня, о 18.30 на сцені Палацу залізничників «Рокс» відбудеться львівська прем’єра постановки, яку називають ковтком свіжого повітря в театральному житті України. Мовиться про виставу Максима Голенка «Чуваки не святкують, або Ukrainian» про війну з росією та зміни в українському суспільстві за останні кілька років. Хоча в центрі сюжету – не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про свої дитинство та юність в Конотопі, а також про війну, любов, дружбу і зраду одночасно. 
Продюсер Михайло Бондаренко зібрав для роботи над виставою «Чуваки не святкують, або Ukrainian» унікальну команду. П'єса написана за творами сучасного письменника, заслуженого журналіста України, телевізійного режисера, музиканта Руслана Горового. Музика та слова пісень, що звучать в саундтреку постановки, теж його. І хоч це не перша вистава за творами Горового, але перша, де сам автор ще й грає на сцені, це його акторський дебют.
Тандем Горовому складає Дмитро Усов – актор Одеського українського театру ім. Василька, київських «Дикого театру» та «Театру на Липках». Сценографію і костюми  для постановки зробила неперевершена Леся Головач, а художником став найвідоміший плакатист України Нікіта Тітов.
«Чуваки не святкують, або Ukrainian» можна описати як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає глядача в постійному напруженні, а також дивує неочікуваним розвитком подій і манерою постанови. Декому вона відкриє очі на правду, про яку мовчать, декому допоможе зрозуміти серйозність ситуації замість сидіння в гаджеті, а декому зможе просто поліпшити настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє. Шквал емоцій, які викликає вистава, – від гомеричного сміху до межі «больового порога свідомості» – змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, ціну смерті та зради, непорушність віри в те, що все буде Україна і що ми обов'язково здолаємо наших ворогів.   
Перед Львовом театральну прем’єру «Чуваки не святкують, або Ukrainian» побачать у Києві – 24 серпня, в Хмельницькому – 25 серпня та в Івано-Франківську – 26 серпня.  
Квитки на виставу у Львові доступні онлайн за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8911 / 1.54MB / SQL:{query_count}