Закоханий у Антарктиду

Видавництво Старого Лева та America House Lviv кличуть на розмову про те, як мрія стала реальністю

Сьогодні, 9 серпня, о 18:30 відбудеться третя розмову з циклу «Антарктида: історія-література-популяризація» за участі письменника та мандрівника Маркіяна Прохаська. Це буде не класична презентація і не тематична зустріч, а власне розмова про «Мрію про Антарктиду» і те, як вдалося втілити цей проєкт від ідеї до книги. Ви дізнаєтеся про життя видання після виходу з друкарні, те, як говорити з різними аудиторіями, про читачів та відгуки, мультимедійні відгалуження від книги та що робити, щоби про книгу говорили всі. Модеруватиме розмову кандидатка наук із соціальних комунікацій, книжкова оглядачка Лілія Шутяк. Зустріч відбудеться в America House Lviv (Львів, вул. Академіка Гнатюка, 2).
У книзі «Мрія про Антарктиду» здійснена спроба без замаху на вичерпність синтезувати і передати читачу цілісний світ Антарктики – холодного, скутого льодом, незаселеного і досі маловивченого краю. Він простягається на континент Антарктиди та Південний океан із безліччю островів. Зануритись у мандрівку дивовижним світом криги та снігу допоможуть неповторні краєвиди регіону, незвичайні пригоди людей, історії відчайдушних першопрохідців, неймовірні наукові дослідження, загрозливі глобальні проблеми, краса живої первозданної природи, яскраві відчуття у подорожі океаном.
В основі книги – живі враження автора, який здійснив велику мрію і подався у захопливу подорож до української станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. Текст насичений великою кількістю інформації, пов’язаної з континентом: від того, як люди знайшли південну землю 200 років тому, до того, як можна потрапити на континент у наш час; від мальовничих описів навколишнього світу в Антарктиці до пояснення складних процесів, які безпосередньо стосуються кожного жителя планети.
Маркіян Прохасько долучився до створення аудіосеріалу про подорож до Антарктиди від Megogo. Він – спікер на TEDx, CreativeMornings, Responsible Talks тощо. Учасник літературної резиденції в Бучачі у 2021 році. З 2018-го дотепер веде блоги про Антарктиду, зокрема на власному тематичному сайті NoPolarBears.aq
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8169 / 1.53MB / SQL:{query_count}