Палац Хоткевича запрошує на кіно і майстерку

Сьогодні, 24 травня, тут відбудеться безкоштовний показ фільму «Мої думки тихі», а в неділю, 28 травня, майстер-клас із гратажу

Палац Хоткевича серйозно взявся за розвиток дозвілля для дорослих. Сьогодні о 18.00 тут відбудеться безкоштовний показ фільму «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча з Ірмою Вітовською-Ванцою та Андрієм Лідаговським у головних ролях. 
«Нещодавня прем’єра фільму Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» спричинила справжній фурор в українських кінотеатрах. Фільм увійшов до десятки найпопулярніших кінострічок українського прокату. Тому ми хочемо познайомити вас ближче з творчістю цього режисера за спільним переглядом ще однієї його не менш відомої роботи «Мої думки тихі». Про стосунки сина та матері, різницю поколінь, вибір між родиною та кар’єрою, роль мистецтва та про життя в усіх його абсурдних проявах і не тільки», – пояснюють організатори показу.
За сюжетом фільму, зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер-фрилансер Вадим здобуває шанс почати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну» Україну та вирушити в «привабливу» Канаду подалі від проблем. Однак усе виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі стає найменш підходяща для цього людина – мама Вадима.
Для показу кінострічку надала компанія Arthouse Traffic. Вхід на показ безкоштовний за попередньою реєстрацією у Google-формі за посиланням.
А в неділю о 14.00 в Палаці Хоткевича ви зможете долучитися до майстер-класу для дорослих «Малярство гратажу. Природа за горизонтом». Гратаж – це спеціальна художня техніка, що нагадує літографію, але значно простіша для втілення. Спочатку на товстий папір наносять фарбу – гуаш, акварель або акрил – і товстий шар мила. Потім покривають все це чорною тушшю і гострим предметом видряпують лінії, створюючи таким чином картину.
Із технікою гратажу працювали відомі художники-сюрреалісти Макс Ернст та Жуан Міро, а ще Томас Наст – американський карикатурист і творець візуальних образів Санта Клауса й Дядька Сема.
Під час цієї майстерки кожен зможе відчути себе митцем. Долучитися до неї можуть учасники від 16 років і старші. Вартість участі становить 250 грн. Квитки за покликанням. Крім того, вам подарують фоторамку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7622 / 1.54MB / SQL:{query_count}