Що б такого почитати?

«Львівська Пошта» розповідає про чотири дорослих і три дитячих новинки травня від видавництва Vivat

Нонфікшн

«Формула максимуму. Переможні стратегії досягнення цілей» Альберта-Ласло Барабаші

На сцені великих звершень не завжди виграє той, хто мав добру освіту та наполегливо працював. Це видається несправедливістю. Часто освічені й працьовиті люди залишаються небагатими й невідомими. Натомість їхні антиподи, без дипломів та медалей, стають заможними й знаменитими. Чому так відбувається? 
Автор книги протягом багатьох років досліджував долі тисяч науковців, спортсменів, акторів – і дійшов висновку, що все у світі підкоряється закономірностям, а отже, успіх у будь-якій сфері життя можна прорахувати. Він винайшов формулу досягнення максимуму. 
Альберт-Ласло Барабаші – почесний професор Північно-Східного університету, керівник Центру комплексних мережевих досліджень. За особисті досягнення в галузі інформаційних технологій та внесок у розвиток науки здобув нагороди світового рівня, зокрема медаль фон Неймана й премію Фонду Лагранжа.

«Мистецтво мислити системно» Донелли Медовз

Наш світ – грандіозна система, яка щодня складнішає та кидає нові непрості виклики. Війни, голод, бідність чи критичний стан екосистеми – усе це не просто катаклізми, а системні збої великої обчислювальної машини реального світу. Послідовний системний підхід – єдина зброя проти загрозливих для обмеженого мислення обставин. Авторка книги переконана, що системне мислення є інструментом розв’язання особистісних і глобальних проблем. Розуміння процесів та алгоритмів систем дає змогу бути на коні в будь-якій сфері діяльності. Час розвинути в собі навички, які лідери по всьому світі вважають наріжним каменем виживання в неспокійному та непередбачуваному ХХІ столітті. Людина з критичним мисленням легко адаптується до нових реалій, вона гнучка й у небезпечному становищі вміє швидко змінювати вектори руху. 
Донелла Медовз – американська дослідниця охорони довкілля, викладачка, письменниця. Отримала світову популярність як співавторка знаменитої книги «Межі зростання», написаної на замовлення Римського клубу. «Мистецтво мислити системно» побачило світ вже по смерті авторки, в 2008 році. 

Художня література

«Демон Проспера. Потойбічник» К. ДЖ. Паркера

Ця книга точно сподобається прихильникам серіалу «Добрі передвісники». Вона запрошує до світу, що аж кишить демонами і підпорядковується непохитним правилам. Світу, у якому безіменний екзорцист править своє діло… небездоганно: демона вигнано – і байдуже, що станеться з людиною. Проспер Шанцький – людина науки, апологет найчистіших принципів, вихователь першого у світі короля-філософа. А що і майстер Проспер, і княжич під його 
Таємниця особистості письменника, що видається під псевдонімом К. Дж. Паркер, довгий час залишалася нерозгаданою. За однією з версій, популярні книжки взагалі писала невідома американка. Але лише у 2015 розкрилося справжнє ім’я автора – Том Холт. Під своїм іменем британець публікує гумористичні твори, а псевдо використовує для робіт у жанрі фентезі.

«Завтра, завтра, завтра» Ґабріеля Зевіна

Це багатошаровий роман про дорослішання, пошук себе та успіх, який змінює правила гри; про кохання й душевний та фізичний біль, від якого неможливо сховатися. І про життя, яке є нечесною грою.
Сем Мейзер і Сейді Ґрін – лос-анджелеські розумахи, які колись були друзями й крутилися в одному колі. Одного холодного грудневого дня після кількарічної перерви у спілкуванні вони випадково зустрічаються на платформі метро. Сейді дає Сему диск зі своєю відеогрою, хлопець проходить її та пропонує доречні покращення. Вони створюють популярну гру «Ічіґо», відкривають власну компанію і ще до закінчення коледжу стають багатіями. Та чи вдасться їм встояти перед спокусами дорослого життя й реалізувати особисті творчі амбіції, не втративши дружби? 
Ґабріель Зевін – авторка бестселерів за версією The New York Times, її книжки перекладені 39 мовами. Її десятий роман «Завтра, завтра, завтра, завтра» відразу став бестселером The New York Times, був відзначений книжковим клубом Tonight Show’s Fallon, став книжкою року №1 за версією Amazon.com, журналу Time, New York Times Notable Book та переможцем премії Goodreads Choice за художню літературу. Права на екранізацію роману придбали компанії Temple Hill та Paramount Studios.

Дитяча література

«Блакитний записник» Галини Ткачук

Знайомтеся: це Бе-Зе, тобто Блакитний записник. Його хазяйка Влада хотіла писати на цих сторінках «Товсту книжку», але наприкінці лютого плани змінилися. Влада з мамою поїхала в Польщу і стала занотовувати в мені свої найпотаємніші думки. Бе-Зе розкаже їх, тільки по секрету! А ще поділиться нашою спільною історією про вимушений переїзд, нову школу, дружбу й любов до всього рідного серцю. Може, і для вас він зможе стати тим, у кому знайдете прихисток, кого захочете пригорнути й більше не випускати з рук.
Галина Ткачук – українська письменниця, редакторка. Працювала редакторкою, зокрема редагувала літературний додаток журналу для підлітків «Однокласник». Викладала мову, читання та основи літтворчості в альтернативній Школі мрійників. Працювала заводійкою книгоподій у просторі української дитячої книги «Барабука», вела дитячий літгурток «Написатор» та редагувала дбайливу серію для читачів-початківців «Читальня» видавництва «Ранок». «Тринадцять історій у темряві» Галини Ткачук стали дитячою книгою року ВВС-2016.

«Історії для літування» Марти Гулей-Заглинської

Дитинство – країна вічного літа й любові. Час, коли можна безтурботно сидіти з дідусем на веранді, слухаючи оповідки про водяні листочки, Чумацький Шлях, планету Зорію та океан, зітканий зі сріблястих ниток... Славкові з Ільком пощастило: улітку вони гостюють у мудрого оповідача – сімдесятип’ятирічного бешкетника, який знає так багато історій, що й канікул замало, щоб усі їх переслухати. Щовечора під акомпанемент коників-стрибунців вони втрьох переносяться у світ знань і пригод, у якому дерева живі, небо кольору моря, а мрії важливіші за математику.
Ця затишна книжечка навчить ваших дітей бути спостережливими, уважними й допитливими. А вас перенесе у країну вічного літа й любові.
Марта Гулей-Заглинська – авторка творів для дітей та підлітків, довший час поєднувала письменство з роботою в ІТ, створювала тексти для різних компаній.

«Нездатні» Ґордона Кормана

Нездатні – це сумнозвісний клас невдах, аутсайдерів і академічних катастроф. Альдо, коли розлютиться, перетворюється на Неймовірного Галка; Паркер до восьмого класу так і не навчився читати; Елейн запросто будь-кого сторчма спустить зі сходів; Кіана взагалі не зареєстрована в цій школі. Містер Закері Керміт колись був талановитим педагогом, але його кар’єру зруйновано через скандал із шахрайством. Тепер він над силу ходить на роботу й лише чекає виходу на дострокову пенсію. Та коли до неї лишається тільки рік, куратор школи й затятий ворог містера Керміта призначає його викладати в клас важких підлітків. Нездатні ніколи не думали, що стикнуться з учителем, який ставитиметься до них гірше, ніж вони до нього. І містер Керміт уявити собі не міг, що знову перейматиметься викладанням. Що ж відбуватиметься, коли найгіршому класу дістається найгірший учитель? Чудовий вибір для читання влітку чи будь-коли!
Ґордон Корман – канадсько-американський автор художніх книжок для дітей та молоді. За чотири десятиліття було продано більше 30 мільйонів його книг по цілому світі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7601 / 1.61MB / SQL:{query_count}