«Цим концертом хочемо передати віру в перемогу»

«Піккардійська Терція» запрошує 15 травня на виступ у Львові

Визнані метри співу а капела, унікальний чоловічий колектив, голоси яких здатні замінити найрідкісніші музичні інструменти та захоплюють своїм кришталевим звучанням! 15 травня о 19.00 у театрі ім. М. Заньковецької виступить «Піккардійська Терція». Подію організовує Clever Production.
«Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. Вокальна формація є ровесником незалежності України. Музиканти мають понад чотири сотні музичних творів у репертуарі та п’ятнадцять різножанрових альбомів – внесок «Терції» у пісенну культуру України та світу. На хітах «піккардійців» «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» виросло не одне покоління українців.
Володарі найпрестижнішої в Україні культурно-мистецької премії – Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужені артисти України Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрій Капраль, Роман Турянин, Андрій Шавала та Богдан Богач – визнані метри акапельного співу. А їхня музика творить світ любові, добра та краси.
«Будь-який наш концерт – це насамперед зустріч з прихильниками, яким радо даруємо вже знані всіма хіти та завжди готуємо нові прем’єри, але й водночас, звичайно, це допомога армії. Адже ми завдячуємо усім захисникам, що можемо жити і творити в нашій країні, – запрошує на львівську подію художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Ми завжди раді зустрічі з львівськими шанувальниками, дуже щирими та відданими. Цим концертом хочемо передати віру в перемогу, добру енергетику, надихнутися та надихнути творчою атмосферою, яка завжди панує у Львові. Тож даймо один одному трішки добра, світла та надії! Чекаємо усіх на концерті».
Квитки на львівський концерт улюбленого гурту уже доступні за посиланням: kasa.in.ua/ua/lviv/concert/pikkardiiska-tertsiia-2023-05-15
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8176 / 1.53MB / SQL:{query_count}