Гайда на «Розколяду»!

У Театрі ляльок з 20 по 22 січня триватиме фестиваль фолькової музики

Львівський театр ляльок запрошує усіх відсвяткувати останні зимові свята насиченою подіями програмою. Адже у його стінах з 20 по 22 січня відбуватиметься фестиваль «Розколяда», який запропонує відвідувачам події багато української фолькової музики, танців, співів та тематичних зимових вистав, що триватимуть впродовж трьох днів у обох залах театру. Партнерами та ведучими фестивалю є Остап Українець та Катерина Дудка з «Твоя підпільна гуманітарка», які запрошують усіх долучитися до святкування і підтримати таким чином Збройні Сили України. 
Традиційно Розколяда – це своєрідні різдвяні вечорниці, коли люди сходились усі разом, аби поколядувати й погоститися. Заведено вважати, що починається Розколяда після Водохреща й може тривати аж до Стрітення, коли, за народним повір'ям, зима зустрічається з весною.
Історія фестивалю «Розколяда» почалась в ковідний 2021-й рік, коли не було змоги вдосталь поколядувати на зимові свята. Цього ж року організатори фесту збирають кошти на потреби наших військових.
У п’ятницю, 20 січня о 14.00 на Великій сцені театру можна побачити виставу «Святкові Сни», о 16.00 на Малій сцені – «Скинія Златая» від театру « І Люди і Ляльки». Наступного дня, 21 січня о 12.00 і 14.00 на Великій сцені демонструватимуть «Дороу до Вифлеєму», на Малій же об 11.00 розпочнеться бейбі-вистава «Веселі ангелята», а о 18.00 – вільний некласичний вертеп. У неділю, 21 січня на Великій сцені о 12.00 і 14.00 розпочнеться постановка «Зоря Благодатна», а Малу о 18.00 розрухає Сокиринський вертеп від шкільного театру Українського католицького університету «На Симонових стовпах».
Окрім цього, у Нижньому залі Театру ляльок можна буде насолодитись музичною програмою від фолькових гуртів та виконавців. У п’ятницю з 19.00 там триватиме лекція «Що таке Розколяда?» від музичної майстерні «Гурба», виступи «Родоводу», Рахилі Руснак і капели «Д'горі». В суботу з тієї ж години в Нижньому залі гратимуть Nazva, «Пиріг і Батіг» та Марина Круть. А в неділю у той же час там будуть «Сільська музика», «Коралі, спільнота традиційних танців «Дриґ».
Квитки і абонементи на подію можна придбати за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.54MB / SQL:{query_count}