«Кому вниз» виступлять у Львові

Концерт гурту буде присвячений пам'яті Сергія Степаненка

Гурт «Кому вниз» виступлять 3 грудня о 19.00 у !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26). Концерт у Львові буде присвячений пам'яті Сергія Степаненка. Про це повідомили організатори концерту VINIL Concert agency.
«Ми будемо 3 грудня во славу всіх нас, заради двох миттєвостей — заради світлих очей і заради того, щоби глянути в такі рідні обличчя! З нами, до речі, буде команда Джеки, за що від нас дуже велика дяка і пошана! Зустрінемося!», — сказав лідер гурту Андрій Середа. 
18 листопада на 59-му році життя помер один із засновників рок-гурту «КОМУ ВНИЗ», український музикант та бас-гітарист Сергій Степаненко.
«Кому вниз» — легендарний український рок-гурт, створений 1988 року в Києві. 
Його стилістику визначали як готичний фольк-індастріал. Своєю творчістю колектив значно вплинув на подальший розвиток київської та загальноукраїнської сцени готичного металу та фольк-металу, а також сприяв появі вітчизняних виконавців української мовою.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну колектив випустив кілька пісень, присвячених ЗСУ, зокрема захисникам «Азовсталі».
Квитки на концерт за посиланням: concert.ua/uk/event/komu-vniz-lviv. Кошти зібрані на концерті буде скеровано на підтримку ЗСУ. Відключення електроенергії не завадить виступу гурту «Кому вниз» у Львові, тому що !FESTrepublic обладнаний генераторами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8126 / 1.53MB / SQL:{query_count}