Мюзикл від «Дударика»

18 та 19 грудня о 16.00 і 18.30 у Львівській філармонії покажуть «Пригоду Святого Миколая»

У темні часи всім потрібна казкотерапія. А що може бути кращим, ніж улюблена зимова казка про Святого Миколая, коли чемні дітки отримують подарунки, а злі чорти-орки – різки?
18 та 19 грудня о 16.00 і 18.30 у Львівській філармонії на вас чекає наймагічніше дійство сезону – «Пригода Святого Миколая» від унікальної, авторитетної та мегаталановитої, візитівки України – національної хорової капели «Дударик»!
Герої цієї вистави – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобої за віру у добро і Святого Миколая. Прекрасні голоси артистів, різноманітні інтерактиви, яскраві декорації та святкова атмосфера у залі створять незабутні емоції!
Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів, серед яких James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven».
«Пригода Святого Миколая» за популярністю – це топ-мюзикл для дитячої аудиторії в різдвяно-новорічний час. Із року в рік у Львові капела дає від чотирьох до шести вистав, які публіка приймає з незмінним успіхом, – каже керівник капели Дмитро Кацал. – Рецепт успіху постановки простий: вона об’єднує казковий сюжет, чудових акторів, неперевершену музику, реальні емоції та драйв від першої до останньої хвилини дійства. Глядач опиняється у вирі баталії за подарунки Святого Миколая. Цей настрій підсилюється декораціями і світлом. Так постає справді чудове казково-музично-драйвове дійство, де глядач також стає дійовою особою і може обрати сторону, за яку змагатиметься». 
І якщо ви ще не бачили вистави, то зорієнтуватись, чого саме від неї варто чекати, дасть змогу відео.
Дмитро Кацал вважає, що «Пригода Святого Миколая», як і знамениті світові мюзикли, зокрема «Король Лев» і «Фантом Опери», стала must have для дітей на свята. А батьки і дорослі, які супроводжують маленьких глядачів, зможуть «покайфувати» від улюбленої музики і щасливих дітей.
Солісти: верховний Чортик – Назарій Омельчук, Ангелик – Тарас Різняк, Мудрий Кіт – Людмила Бурда. Приходьте, щоб подарувати собі та близьким трішки тепла, чуда і свята! Усі кошти з Миколаївських концертів будуть скеровані на підтримку 103 ОБрТрО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8301 / 1.54MB / SQL:{query_count}