Запрошують на благодійну виставку задля підтримки спецпідрозділу «Зґард»

У Львові 1 грудня у кав'ярні Домашня пекарня «Кримська Перепічка», що на вул. Менцинського 3, відкриють виставку «На крилах Любові!»

У лютому 2022-го з добровольців сформувався підрозділ «Зґард», який зараз є спецпідрозділом ЗСУ. Він брав участь у визволенні Бучі та Дмитрівки під Києвом, працював на складних ділянках під Херсоном, а зараз на Запорізькому напрямку. 
Український культурний фронт у свою чергу своїм мистецтвом залучає ресурси для підтримки військових. Одним із представників культурного фронту є художник постмодерніст Любомир Мартинюк, виставку робіт якого відкриють 1 грудня о 12:00 у Львові у приміщенні кав'ярні Домашня пекарня «Кримська Перепічка» (вул. Менцинського 3). Експозиція «На крилах Любові!» є благодійною і має на меті підтримати спецпідрозділ «Зґард».
Любомир Мартинюк передав 24 свої роботи. Всі кошти, які будуть зібрані під час виставки та благодійного аукціону, підуть на закупівлю дронів та чергового пікапа для виконання надскладних завдань підрозділом на південному напрямку. Під час відкриття стартує «тихий» аукціон, який завершиться «живою» подією 10 грудня.

«Для мене мистецтво – це просто дарувати творчістю життя. Настав час захищати Україну, цю любов, все те, що людям потрібно. І мистецтво зараз виступає, як жива вода, ковток свіжого повітря, простоти і чистоти ідеалу», – каже художник. 
«Картини наповнені світлом та мають неймовірну енергетику! Декілька робіт ми плануємо викупити для себе, бо відчуваємо наскільки пустою буде кав'ярня після продажу колекції. Ці картини можуть стати чудовими подарунками на Миколая для ваших близьких і допоможуть нашім неймовірним хлопцям звільняти південь», – каже співзасновниця «Кримської Перепічки» Оксана Новікова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8458 / 1.54MB / SQL:{query_count}