Львів’ян запрошують на творчий вечір Галини Крук

У Театрі Лесі Українки 29 листопада відбудеться захід за участі відомої письменниці, перекладачки та літературознавиці

У вівторок, 29 листопада о 18.00 на малій сцені театру Лесі Українки у Львові відбудеться творчий вечір письменниці, перекладачки та літературознавиці Галини Крук.
Галина Крук – відома українська поетка, прозаїкиня, перекладачка та літературознавиця. Членкиня українського PEN та Асоціації українських письменників.
Авторка п’яти поетичних збірок – «Мандри в пошуках дому» (1997), «Сліди на піску» (1997), «Обличчя поза світлиною» (2005), «Спів/існування» (2013), «Доросла» (2017). А також численних поетичних та прозових публікацій у літературній періодиці. Вірші перекладені англійською, шведською, німецькою, російською, польською, литовською, сербською, хорватською, португальською, вірменською та іншими мовами.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Галина Крук активно волонтерить та займається культурною дипломатією, розповідаючи про звірства Росії та розв’язану нею війну європейській публіці. Серед найпомітніших виступів в Європі за час війни – промова Галини Крук на відкритті 23-го Берлінського поетичного фестивалю.
Модерує розмову поет Григорій Семенчук. Він поговорить з Галиною Крук про поезію і війну, ставлення до України у Європі та світі і про те, як змінюється наше суспільство, а також як ці зміни вплинуть на наше майбутнє.
Організатор заходу – ЛМГО «Мистецька рада «Діалог».
Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz.
Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнери трансляції заходу – МПК ім. Гната Хоткевича, Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО».
Трансляція події буде відбуватися на Facebook-сторінці «Місяць авторських читань у Львові», а також на сторінках партнерів заходу.
Вхід на подію вільний. Необхідна попередня реєстрація.
Зареєструватись можна тут: shorturl.at/ipQSZ
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8419 / 1.54MB / SQL:{query_count}