Концерт Солідарності з українцями

До Львова приїде португальський тенор і автор пісень Жоау Мендоза

Арт-рух «Експеримент» запрошує вас на унікальний концерт Солідарності у виконанні португальського тенора Жуао Мендози. 26 листопада о 15.00 у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна,1) для вас прозвучать світові вокальні шедеври у органному та фортепіанному супроводі Віталія Дворового.Солідарність з Україною розпочалася з російського вторгнення, проти якого публічно виступив Жуао Мендоза. Свій останній альбом Ao Vivo він присвятив українському народу. Мендоза стане першим португальським артистом, який відвідав нашу країну з початку вторгнення. «Я подумав, що найкращий спосіб допомогти прямо зараз – це зустрітися з тими, хто найбільше цього потребує. Я знаю, на який ризик я йду, але я повністю переконаний, що ця невелика допомога того варта», – каже він.
Вартість квитка: 100 грн. Квитки можна придбати у касі музею. Кількість місць обмежена, тож подбайте про квитки завчасно. Solidarity Concert входить до циклу #PlayForUA, зібрані кошти будуть передані на підтримку ЗСУ,
До програми концерту увійшли твори Антоніо ді Ліччярді Ave Maria di Fatima, Жоау Мендоза Ave Maria Passione, Франческо Сарторі і Люцій Кварантотто Caruso. Time to say goodbye, Aдольф Адан Oh holy night (noel), Cезар Франк Panis Angelicus, Aнтоніо Алєссандро Бонкомпаньо Страделла Pieta, Signore, Mатільда Перрін You raise me up.
Жоау Мендоза народився 1991 року у старовинному португальському місті науки і культури Сетубал, де існує велика українська громада. Жоау з дитинства прагнув бути ліричним співаком. Його кумир – італійський незрячий співак Андреа Бочеллі, чиїм репертуаром Мендоза досконало оволодів. Виступи Жоау Мендози у найбільших музичних залах Португалії: CCB, Teatro São Luiz, Teatro Nacional de São Carlos і Cinema Sаo Jorge принесли йому велику популярність на батьківщині. Як визнання таланту і знак вдячності за подарований Мендозою Папі Римському власний твір Ave Maria Жоау отримує у 2018 році від 266-го Папи Франциска Апостольське благословення «За добрі послуги Святішому Отцю» і співає у Ватікані на площі Святого Петра.
Влітку 2019 року Жоау Мендоза їде в Індію до Дхарамсали на схилах Гімалаїв, де дарує свій альбом духовному лідеру буддистів Далай-ламі, який перебуває у вигнанні. З початком російського вторгнення в Україну, у березні 2022 року, він випускає альбом з метою збору коштів для українського народу, а також організовує десятки концертів солідарності з Україною в різних місцях країни. Цю акцію привітав Президент Республіки, професор Марсело Ребело де Соуза. Жоау Мендоза співає у Лісабоні на церемонії зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Володимира Зеленського Ігора Жовкви, а також у Кашкайші на святкуванні Дня Незалежності України. Обидва концерти були організовані Посольством України в Португалії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9249 / 1.54MB / SQL:{query_count}