Амеліна розкаже про війну, поезію і український Нью-Йорк

Письменниця та волонтерка запрошує на творчий вечір у театрі Лесі Українки

У вівторок 22 листопада о 18.00 на Малій Сцені театру Лесі Українки у Львові відбудеться творчий вечір Вікторії Амеліної – української письменниці, громадської діячки, засновниці Нью-Йоркського літературного фестивалю. Вона є членкинею українського PEN та лавреаткою премії Конрада, авторкою чотирьох прозових книжок: «Синдром листопаду, або Homo Compatiens», «Хтось, або Водяне Серце», «Дім для Дома», Е-е-есторії Екскаватора Еки».
Модеруватиме подію поет Григорій Семенчук. Разом із Вікторією Амеліною вони поговорять про війну, волонтерство, український Нью-Йорк і поезію.
Вікторія Амеліна дебютувала у 2014 році романом «Синдром листопаду, або Homo Compatiens». Він був добре сприйнятий аудиторією і ввійшов до рейтингу «ЛітАкцент-2014». У 2015 році роман був перевиданий і ввійшов до короткого списку премії Валерія Шевчука.
Другий роман Вікторії Амеліної «Дій для Дома» вийшов у 2017 році. Його визнали найкращою прозовою книжкою року на фестивалі Запорізька книжкова толока. Також цей роман ввійшов до коротких списків премій ЛітАкцент року, премії Міста Літератури ЮНЕКСО та Літературної премії ЄС.
У 2021 році Вікторія Амеліна заснувала Нью-Йоркський літературний фестиваль на Донеччині.
Організатором заходу є ЛМГО «Мистецька рада «Діалог». Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz.
Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Партнери трансляції заходу — МПК ім. Гната Хоткевича, офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО».
Трансляція події буде відбуватися на Facebook-сторінці «Місяць авторських читань у Львові», а також на сторінках партнерів заходу.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням.
Кількість місць обмежена.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8681 / 1.53MB / SQL:{query_count}