«Дударик» та друзі» дадуть концерт в підтримку 24 бригади

22 листопада у театрі Марії Заньковецької відбудеться захід, на якому збиратимуть кошти на зимову амуніцію для наших військових

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» запрошує на концерт 22 листопада у театрі ім. М. Заньковецької. 
Мета цієї зустрічі, як і попередньої, яка відбулась 25 жовтня – спільними зусиллями «Дударика» і його друзів зібрати кошти на допомогу для 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила (24 ОМБр). Цього разу збиратимуть на зимову амуніцію для військових. До цього «Дударик» і друзі зібрали 2 мільйони гривень на безпілотник для 24 бригади.
У концерті візьмуть участь Соломія Чубай, Олег Онещак, Марія Онещак, Наталя Рибка-Пархоменко, Микола Береза, Олександра Люта, Юрій Йосифович, Уляна Горбачевська, Віталій Боднар, а також «Рок-оркестра», музиканти оркестру та «Дударик-Forever».

У програмі найкраще з репертуару «Дударика» і гостей – поезія, пісні та імпровізації (youtube.com/watch?v=3BbAY3K2Ewo)
«Є проста можливість допомогти рідній Україні – це ЗСУ. Якщо ви не в ЗСУ – працюйте і дотуйте їм! Не розповідатимемо про «подвиги» та закликаємо перебувати у «пробудженому» стані і дотувати безупинно. Цього разу відбудеться збір коштів на зимові комплекти для наших захисників, які, незважаючи на люті холод і негоду, продовжуватимуть захищати нашу землю. Їм має бути тепло! Приходьте насолодитись святом високого духу та долучитись до доброї справи! Купуйте квитки! Цінуйте своє! Слава Україні! Героям Слава!», – запрошує керівник Дударика Дмитро Кацал. 
Як відомо, Національна академічна хорова капела «Дударик», досягши загальносвітового визнання та набувши незаперечного авторитету, щоразу у кожному виступі підтверджує свій унікальний рівень. Як підтвердження цього – Національна премія ім. Тараса Шевченка, яка є найвищою урядовою нагородою в галузі культури, та інші численні нагороди. 
Капела не тільки еталонно інтерпретує загальновизнані у світі – класичні шедеври, але й формує унікальний український варіант їхнього прочитання – сповнений красою тембрів, вражає багатством динамічної палітри. 
Кожен виступ «Дударика» – це свято високого духу, внесок до мистецької скарбниці людства. Квитки на подію можна придбати за посиланням: kasa.in.ua/ua/dudaryk-tour
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8699 / 1.55MB / SQL:{query_count}