Музей народної архітектури і побуту очолив Михайло Закопець

Культурного менеджера офіційно призначили директором скансену в останні дні жовтня

Михайла Закопця офіційно призначили директором Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Міський голова Львова Андрій Садовий представив його під час апаратної наради.
«У нас довший час була вакансія керівника Музею народної архітектури та побуту. Останнім часом його обов’язки виконував Михайло Закопець, який показує креативний підхід. Тому ми хочемо, аби він розширив свою активну діяльність уже в статусі директора музею. Тут має бути унікальна синергія між парком «Знесіння» та Шевченківським гаєм, щоби це місце стало однією з улюблених локацій для культурного збагачення та відпочинку у Львові. Чекаємо від Михайла нових стратегічних рішень задля розвитку музею», – сказав міський голова.
Михайло Закопець – культурний менеджер, музикант. Здобував освіту у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Після закінчення вступив до Academy of  Music in Kraków, відтак продовжив навчання в Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina (Варшава).
Засновник і артдиректор Фестивалю камерної музики 3/4. Засновник Міжнародної літньої школи музики (2016 р.). Працював викладачем в Університеті музики Фридерика Шопена (Варшава), грав у оркестрі Sinfonia Iuventus (2017 – 2020 рр.). У 2020 році став заступником директора з науково-методичної роботи Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, а з жовтня 2021-го виконував обов’язки директора музею.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8515 / 1.53MB / SQL:{query_count}