Фільм тижня: «Дивергент» (три частини)

29 жовтня, в суботу на каналі TV-1000 дивіться екранізацію фантастичного роману Вероніки Рот

«Дивергент», «Дивергент, глава 2: iнсургент»,
«Дивергент, глава 3: віддана». Дивергент Divergent,
Insurgent, The Divergent Series: Allegiant

Жанр: фантастика, бойовик, мелодрама, пригоди. Країна-виробник: США. Кінокомпанії-виробники: Red Wagon Entertainment (1); Red Wagon Entertainment, Summit Entertainment (2); Summit Entertainment, Lions Gate Entertainment, 8K USA (3).
Режисери: Ніл Бергер (1), Роберт Швентке (2,3). Сценарій: Івен Догерті, Ванесса Тейлор, Вероніка Рот (1); Брайан Даффілд, Аківа Голдсман, Вероніка Рот (2); Ной Оппенгайм, Адам Купер, Білл Колладж. 
У ролях: Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Ешлі Джадд, Джай Кортні, Рей Стівенсон, Зоі Кравіц (1); Шейлін Вудлі, Джай Кортні, Тео Джеймс, Зої Кравіц, Майлз Теллер, Енсела Елгорт (2); Еллісон Роу, Шейлін Вудлі, Зої Кравіц, Тео Джеймс, Наомі Воттс, Майлз Теллер (3).
«Дивергент» – екранізація однойменного роману Вероніки Рот, визнаного кращою книгою 2011 року. Режисером картини став Ніл Бергер. Одна з кращих його кінострічок «Ділянки темряви» – також екранізація роману, а «Ілюзіоніст» частково заснований на біографічних даних.
Фільм показує антиутопічний світ майбутнього. Усі люди розділені на п’ять фракцій у відповідності до домінуючих у кожному якостей – Щирість, Відречення, Безстрашність, Дружність та Ерудиція. У 16 років перед Беатріс Пріор (Шейлін Вудлі), як і перед усіма її ровесниками, стоїть вибір, змінити який неможливо буде впродовж решти життя. Допомагає зробити вибір тест, проте виявляється, що результати тесту Беатріс дивергентні – вони сильно відрізняються від стандартних. Це вказує на те, що дівчина – одна з небагатьох, кому властиві у рівній мірі декілька якостей. Таких, як вона, намагаються знайти та знищити. Дівчині належить пройти через складні та жорстокі випробування, не впоравшись з якими вона може позбутися життя.
Продовжив кіносерію «Дивергент, глава 2: інсургент», який вийшов у березні 2014 року. Екранізацією другої книги 26-річної письменниці Вероніки Рот зайнявся режисер Роберт Швентке, відомий за фільмами «РЕД», «Дружина мандрівника в часі», «Примарний патруль».
Дії другої частини трилогії також розгортаються в Чикаго. Після подій, показаних у першій картині, Беатріс Пріор (Шейлін Вудлі) стала ще сильнішою й рішучішою. Подолавши багато випробувань, дівчина не збирається зупинятися на півдорозі, вона, як і раніше, має намір змінити існуючий устрій життя в світі. Саме від Беатріс залежить, якою ціною світ здобуде новий порядок.
«Дивергент, глава 3: віддана» над яким також працював Роберт Швентке вийшов у прокат у 2016 році. У ньому головні герої фільму Тріс (Шейлін Вудлі) і Тобіас (Тео Джеймс) вирішують покинути рідні місця, щоб дізнатися правду про світ, у якому вони живуть. Разом із групою друзів вони перебираються через стіну, яка огороджує місто. Але тут на них чекає не довгоочікувана свобода, а зустріч з ученими, схибленими на своїх експериментах. З’ясовується, що люди поділені на «генетично чистих» і «генетично пошкоджених». Кожне дитя, що з’являється на світ, піддається ретельному вивченню. Більше того, вчені хочуть стерти пам’ять усіх людей, що населяють місто, щоб їм легше було здійснювати свої плани. Дізнавшись про це, Тріс вирішує зірвати ці жахливі наміри.
29 жовтня, субота, о 14.50 «Дивергент», о 17.05 «Дивергент, глава 2: інсургент», о 19.00«Дивергент, глава 3: віддана» на каналі TV-1000
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8080 / 1.55MB / SQL:{query_count}