Святослав Вакарчук збирає кошти для 80-ї бригади

Співак дасть сольний благодійний концерт у Львові в !FESTrepublic 7 жовтня

Вже 7 жовтня о 19.00 в Event Hall на !FESTrepublic у Львові відбудеться благодійний вечір-концерт Святослава Вакарчука. Виконавець анонсує, що це буде музична зустріч з піснями, розмовами про життя, війну і всіх нас: «Деякі пісні виконаю для вас на роялі, а інші – під акомпанемент гітари, як граю бійцям на фронті. Розкажу, що бачив і чув, поспіваємо разом – зараз саме час згадувати старі слова».
Кошти з концерту підуть на закупівлю потрібного для львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, яка зараз бере безпосередню участь у звільнені Харківщини, Луганщини, Донеччини.
Квитки на подію можна придбати за посиланням за ціною від 1600 до 6000 грн.
Окрім цього, вже зовсім скоро музикант із гуртом «Океан Ельзи» вирушить в продовження світового благодійного туру #HelpforUkrainetour, у якому вони не лише дають концерти, а й займаються культурною та інформаційною дипломатією української повістки в світі.
Також Святослав Вакарчук повідомив, що не братиме участь в дозйомках «Голосу країни», хоч команда й повідомила про повернення у жовтні програми в ефір.
«Останні програми знімались у січні 2022 року. А за моїми відчуттями, якщо відверто, ніби сто років тому. Ті, зняті взимку програми, так і не вийшли в ефір у лютому, березні з очевидних причин. Продакшн «Голосу країни» прийняв рішення показати відзняті до повномасштабного вторгнення росії епізоди, додавши щось актуальне, бо життя у січні 2022 та вересні 2022 – різні всесвіти. Розумію рішення команди, але мене у дозйомках не буде, покажуть лише у «старих», січневих кадрах, – вважає виконавець. – Моє завдання зараз – підтримувати бійців на фронті, на Сході та Півдні, допомогати Україні у благодійному турі. Кожен сьогодні має наближати перемогу найбільш ефективним способом. Нам всім бажаю єдиного — щоб наша Перемога настала якомога швидше!».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8105 / 1.53MB / SQL:{query_count}