Фільм тижня: «P.S. Я кохаю тебе»

У суботу, 20 серпня о 19.00 на телеканалі «Перший Західний» демонструватимуть сучасну історію про те, як любов перемагає смерть

P.S. Я кохаю тебе
P.S. I Love You

Жанр: драматична мелодрама. 2007 рік. Країна-виробник: США. Кінокомпанія: Alcon Entertainment, Grosvenor Park.
Режисер: Річард ЛаГравенезе. Продюсери: Венді Файнермен, Бродерік Джонсон, Ендрю Косов, Моллі Сміт. Сценарій: Річард ЛаГравенезе, Стівен Роджерс. Оператор: Террі Стейсі. Композитор: Джон Пауелл. 
У ролях: Гіларі Свонк, Джерард Батлер, Ліза Кадроу, Джина Ґершон, Джеффрі Дін Морґан, Кеті Бейтс. 
«P.S. Я кохаю тебе» – романтична драма 2007 року режисера Річарда ла Гравенезе на основі однойменного роману Сесилії Ахерн. В Україні фільм випустила в прокат компанія «Аврора-фільм» 14 лютого 2008 року. 
Фільмували робочий матеріал в Нью-Йорку та в графстві Віклоу у Ірландії.
Головними героями цієї кіноісторії є Джері та Холі – щасливе подружжя, яке мешкає на Мангеттені. Вони створені одне для одного і, здавалось би, могли прожити душа в душу довге, спільне, щасливе життя та, немов у казці, померти в один день. Але, на жаль, доля розпоряджається інакше: Джері помирає через пухлину головного мозку, і Холі стає вдовою. Жінка не уявляє, як жити без коханого, адже все її життя будувалося довкола нього!
Та навіть після смерті Джері не полишає дружину, з’являючись у її житті з допомогою листів, які завчасу написав для Холі і які мають допомогти їй пережити втрату. Кожне з цих семи послань закінчується постскриптумом «Я кохаю тебе».
І справді, люди, яких ми любимо, завжди залишаються з нами, в наших серцях, що й демонструє цей фільм. Проте ідея не може бути втілена без чудової гри акторів! Джерарду Батлеру вдалося неперевершено втілити Джері. Надихаючий оптимізм цього персонажа захоплює, а його любов до життя і до Холі така сильна, що й глядачеві складно повірити в його смерть. 

Хіларі Свонк зробила свою героїню Холі багатогранною і ще більш живою. Вона начебто й серйозна леді, але в той же час весела та мрійлива жінка.
Українською роман-бестселер Сесілії Ахерн «P.S. Я кохаю тебе» у перекладі Ірини Гоял побачив світ 2020 року у видавництві «Рідна мова». Окрім нашої, ця сучасна історія про те, як любов перемагає смерть, переклали ще на півсотні мов.
«Полюбити людину, що відповідає тобі взаємністю – це уже диво, – твердить у цій книзі Сесилія Ахерн. – Але ще краще, ще важливіше пізнати в ній споріднену душу. По-справжньому споріднена душа – це той, хто розуміє тебе, як ніхто інший, любить, як ніхто інший, хто завжди каже, ніщо не триває вічно… Але я твердо знаю, що для декого кохання – безсмертне».
20 серпня, субота о 19.00 на телеканалі «Перший Західний»

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7990 / 1.55MB / SQL:{query_count}