Netflix підтримає українців

Українська кіноакадемія та House оf Europe започатковують співпрацю із стримінговою платформою у програмах креативної підтримки творців з України

Українська кіноакадемія та House of Europe разом із Netflix започатковують дві ініціативи, які мають допомогти українським творцям в Україні та в усьому світі, які постраждали або були вимушені переїхати через війну, продовжувати та розвивати свою роботу. Ці дві програми забезпечуватимуть фінансову підтримку та доступ до навчання і експертів для українських кінематографістів на всіх рівнях їхньої кар’єри.
«Війна вплинула на українських кінематографістів у найважливіших аспектах їхнього життя – і все ж вони залишаються кінематографістами, сповненими ідей та професійних навичок, які світ має побачити зараз, як ніколи. Ця програма допоможе їм відновити або розширити свою професійну діяльність», – наголошує керівник програми House of Europe Крістіан Дімер
Програма під керівництвом House of Europe забезпечить 100 стипендій по 1000 євро для творців усіх рівнів та навчання із процесу кіновиробництва, пост-продакшну та пітчингу від Netflix для професіоналів початкового та середнього рівня.
Докладніше про це можна прочитати на stipendsforfilmmakers.houseofeurope.org.ua/
«Українська кіноіндустрія переживає нелегкі часи, тому надзвичайно важливо, щоб вона продовжувала працювати та розвиватися. Ми віримо, що підтримка кіно- та серіального виробництва в Україні у формі грантів на розробку проєктів та зустрічей з міжнародними експертами допоможе індустрії продовжувати розвиватися та навіть сприятиме її подальшому розвитку», – пояснює виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.
Програма від Української Кіноакадемії передбачає 48 грантів на розробку сценаріїв по 15 тисяч доларів кожен для команд досвідчених кінопрофесіоналів із двох осіб (сценариста і продюсера) та ексклюзивні онлайн сесії з міжнародними експертами галузі.
Заявки Української кіноакадемії оцінюватиме команда провідних українських експертів: продюсерка Наталія Стрибук, креативна продюсерка Олеся Лук’яненко, Національний представник України в Eurimages Сергій Зленко, кіноексперт, арт-директор Української кіноакадемії Алік Шпилюк, продюсер, сценарист Олексій Гладушевський, документаліст Сергій Буковський, продюсерка, директорка індустрійної платформи Docudays UA Дар’я Бассель, режисерка і сценаристка Аліна Горлова та продюсер, член Правління та Відбіркової Ради Docudays UA Геннадій Кофман.
Кандидати, які відповідають вимогам, можуть подавати заявки на сайтах House of Europe та Української кіноакадемії з 28 липня. Ініціативи підтримуються Netflix Fund for Creative Equity, глобальним фондом, що був запущений на початку 2021 року та має на меті створити більше можливостей для людей з недостатньо представлених або маргіналізованих спільнот, щоб їхні голоси були почуті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8379 / 1.55MB / SQL:{query_count}