Кулінарна підтримка в дії

Дітей, які змушені були покинути свої домівки через війну, вчитиме готувати команда Клопотенка, а з батьками тим часом працюватимуть психолог і нутриціолог

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, громадська організація «Гастропріхожанє» та її ініціатива з покращення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки Міністерства освіти України розпочали проєкт «Спільно. Твоя підтримка поруч». Метою проєкту є психологічне відновлення дітей під час відвідування кулінарних майстер-класів.
Взяти участь в активностях зможуть понад п’ять тисяч дітей, які разом із родинами мусили покинути домівки в умовах війни. Кулінарні майстер-класи від професійних кухарів організують у Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Під час зустрічі діти разом із батьками зможуть відновити відчуття психологічного комфорту та знизити рівень тривожності. У відвідувачів майстер-класів буде нагода поспілкуватися з психологами та нутриціологами, вони ознайомляться з прийомами психологічної стабілізації, дізнаються про формування здорових харчових звичок у приготуванні та споживанні їжі.
«Запускаємо кулінарні майстер-класи для дітей по Україні. Реєстрація вже відкрита, багато вільних місць є у Львові, Ужгороді й Тернополі. Просто перейдіть за посиланням і приєднуйтеся! Майстер-класів буде багато, відбуватимуться вони аж до грудня, аби допомогти щонайбільшій кількості дітей, – каже Євген Клопотенко. – Проводитиме їх команда професійних кухарів із мого проєкту CultFood. Хочемо через їжу допомогти дітям, бо знаємо з власного досвіду, що коли готуєш, добре стабілізуєшся психологічно. Паралельно з тим навчатимемо батьків того, як вони можуть тепер підтримати свою дитину. Для цього на місці працюватиме психолог. Нутриціолог розповість про правильне харчування, бо їжа – це ще й про фізичне здоров’я, яке нині особливо важливе, а війна – це стрес, що впливає на імунітет».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7928 / 1.53MB / SQL:{query_count}