Насолодіться найвідомішим творінням Вівальді

Легендарні «Пори року» знову звучатимуть в Органному залі

Вже у суботу, 16 липня солісти Львівського органного залу – скрипаль Адріан Боднар та органістка Світлана Позднишева – виконають найвідоміші твори італійського композитора Антоніо Вівальді. 
Цикл концертів «Пори року» є найвідомішим творінням композитора. Не дивно, що і в Органному ця концертна програма користується найбільшою популярністю! У чому феномен?
Можливо, справа у виконавцях? І Адріан, і Світлана однаковою мірою поєднують в собі професіоналізм та чуттєвість. Кожен з них є успішним концертуючим музикантом, екстраординарною творчою особистістю. Проте в дуеті кожен з них розкривається по-особливому. Не варто забувати і про особливості музичних інструментів, для яких виконують твори: ніжну скрипку і могутній орган. Неймовірне поєднання тендітності та величі!
Можливо, секрет у добре скомпонованій концертній програмі? Окрім циклу «Пори року» музиканти виконають Сонату до мажор Максима Березовського, адже без музики українських композиторів зараз не обходиться жоден концерт в Органному.
«Браво Адріан та Світлана! Браво Вівальді! Браво Органний!» – ділиться враженнями після концерту Тетяна з Миколаєва.
«На цьому концерті я відпочиваю душею. Як же гарно звучить скрипка з органом… Я знову й знову повертатимусь сюди, щоб зануритись у цю атмосферу», – каже Олена зі Львова. 
А може, справа у постаті композитора, чи його музиці? Італієць Антоніо Вівальді став автором понад сорока опер, кантат, ораторій, був неперевершеним композитором та скрипалем. Він вважається одним із найуспішніших композиторів бароко, адже у своїй музиці передбачив чимало засад класицизму. Ще за життя отримав широке визнання по всій Європі. Його цикл «Чотири пори року» (Le quattro stagioni), увійшов до світової музичної спадщини як один з найвидатніших творів зі скрипковим соло. Фрагменти циклу сьогодні часто звучать не лише на музичних сценах: їх можна почути на великих екранах у кіно, серіалах, рекламних роликах, у театральних постановках та навіть комп’ютерних іграх.
Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.
Більше інформації завжди доступно на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8139 / 1.54MB / SQL:{query_count}