Театр іде до тебе!

Інститут стратегії культури спільно з театром «І люди, і ляльки» відвідує з виставами модульні містечка та місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб

У Львові триває театрально-соціальний проєкт «Театр іде до тебе!». Цього разу учасники ініціативи Інституту стратегії культури і театру «І люди, і ляльки» відвідують модульні містечка та місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб із виставами мандрівного театру.
«Із перших днів повномасштабної війни ІСК, як і більшість інституцій країни, перетворився на інформаційно-гуманітарний штаб. Спілкуючись із багатьма людьми – внутрішньо переміщеними особами з різних міст України до Львова, ми зрозуміли, що місто для багатьох із них є великим невідомим – просторово, соціально і культурно, – каже координаторка проєкту Марта Більська. – Переживання і втрати останніх місяців, відсутність соціальних зв’язків у людей, які оселились у Львові, часто не сприяють знайомству з містом. А тому добре буде бачити на цих подіях і зацікавлених львів’ян. Хай театр стане добрим приводом для зустрічей та знайомства!» 
Від травня і до сьогодні у Львові вже відбулися два покази вистав. 19 травня у левандівському парку біля культурно-мистецького центру «Супутник» показали інтерактивну виставу для дітей «Пустотливе жабеня», 1 червня у модульному містечку на Науковій (вул. І. Пулюя, 20) – виставу для сімейного перегляду «В гості до Сонечка».
Вистави відбуваються просто неба і викликають чималий ажіотаж у мешканців містечок, особливо найменших. На Левандівці виставу подивилися 35 дітей, на Науковій – 83. Наступне у черзі – модульне містечко на Сихові (вул. Скрипника 2а), де 15 червня о 17.00 гостям покажуть виставу для сімейного перегляду «В гості до Сонечка». Зараз у сихівському містечку проживає 115 дітей. 
Варто нагадати, що проєкт «Театр іде до тебе» був започаткований Інститутом стратегії культури два роки тому, навесні 2020-го. Тоді, під час карантину, мандрівний театр став для містян нагодою, не виїжджаючи за межі свого мікрорайону, прямо з вікна чи балкона подивитися виставу, відпочити самим та розважити дітей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8816 / 1.54MB / SQL:{query_count}