Від захоплення до продажів

Продукцію Видавництва Старого Лева можна придбати у найбільшому книжковому магазині Берліна

Видавництво Старого Лева розпочало співпрацю з найбільшою книгарнею Берліна – Dussmann. Відтепер українські книги можна придбати як у книгарні в центрі Берліна (Фрідріх-штрассе, 90), так і на сайті Dussmann. Наразі читачам доступні 82 книжкові позиції – література для дорослих та дітей українських авторів, а також книги іноземних авторів, перекладені українською. 
Серед них книги Олега Сенцова («Хроніка одного голодування»), Станіслава Асєєва («Світлий шлях: історія одного концтабору»), Андрія Бондаря («Ласощі для Медора»), Миколи Рябчука («Лексикон вода»). Також у книгарні є література для дітей і підлітків – «Родинна абетка» Мар’яни Савки, «Найщасливіше левеня» Олександра Шатохіна, «Мирослава та інші з двору» Олі Купріян, «Ліга непарних шкарпеток» Галини Вдовиченко, «У світлі світляків» Ольги Войтенко, «Талант: інструкція з використання», створена Фундацією Дарини Жолдак. Також читачі зможуть придбати світові бестселери українською – «Розмови з друзями» Саллі Руні, «У розшуку» Джона Ле Карре, «Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро, «Країна Мумі-тролів» Туве Янссон, «Джуді Муді – детектив» Меган МакДональд та ін. Окрім цього, є картонки та віммельбухи для дітей.
Комунікація з Dussmann тривала близько трьох тижнів. У березні до Видавництва Старого Лева звернувся Данило Полілуєв-Шмідт, представник громадської організації IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur, який є давнім шанувальником книг «Старого Лева». Організація придбала у видавництва понад 30 примірників англомовної книги Ukraїner. Ukrainian Insider на подарунок своїм партнерам, а також книги для благодійної акції на підтримку України, що відбулася 10 квітня у Берліні в межах дня Leuchtturm Ukraine. А ще Данило Полілуєв-Шмідт давно міряв, аби українські книги продавали в Німеччині, тож допоміг сконтактувати менеджерів видавництва з представниками книгарні Dussmann для налагодження подальшої співпраці. 
«Старий Лев» спільно з паном Данилом та менеджеркою відділу міжнародної літератури Dussmann Лаурою Шульц працювали над замовленням і нарешті змогли обрати необхідні книги з величезного асортименту видавництва. Певний час зайняв пошук способів доставки книг до Німеччини, адже це понад дві тисячі примірників. 8 квітня книги були відправлені з України у Німеччину і вже представлені на полицях книгарні та сайті Dussmann.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8577 / 1.54MB / SQL:{query_count}