Музика війни

Львівські музиканти і далі творять нові пісні та підтримують українських військових і тих, що змушені були покинути свої домівки

У 2016-ому Віктор Винник і МЕРІ видали свою найвідомішу платівку під назвою «Я з України». Однойменна пісня з неї одразу стала хітом і отримала широкий розголос та обговорення серед слухачів. У ній мовилося про ситуацію, яка склалася навколо української мови в нашій країні.
24 лютого 2022 року російська федерація розпочала повномасштабну війну проти України. Ця дата розділила наше життя на «до» і «після». Два місяці наша країна веде героїчну боротьбу за свою незалежність з підступним ворогом. За цей час українські артисти створили багато нових пісень на воєнно-патріотичну тематику.
Але в творчості Віктора Винника і МЕРІ завжди були такі пісні. Тому музиканти вирішили видати збірку кращих соціально-патріотичних пісень. Серед вісімнадцяти треків з п’яти офіційних альбомів, які вмістила ця платівка, є давні й улюблені, такі як «Незнайомий мій брат», «Сестра», а також композиції, написані вже цієї весни, зокрема «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».
Новий альбом отримав назву «Так, я з України». В дизайні використані вже знайомий фірмовий напис і шрифт, але, на відміну від 2016-го, літеру «Z» замінили на українську «З» на тлі жовто-блакитної стрічки.
Варто зазначити, що шостий офіційний альбом від Віктора Винника і МЕРІ – це перший винятково цифровий реліз. Тобто платівку можна придбати на найпопулярніших музичних платформах, а от на фізичних носіях – таких як CD – вона представлена не буде.
«Переконаний, що в такі важкі часи музика, яка здатна підіймати бойовий дух, потрібна як ніколи, – каже Віктор Винник. – Тому ми, кожен на своєму місці зобов’язані робити все задля нашої Перемоги. І ми переможемо. Слава Україні!»
Альбом можна завантажити на платформах: iTunes, YouTube Music, Spotify, Deezer, Amazon Music і Apple Music.

ЗАЛІСКО перезаписав нову версію свого хіта «Хлопці будем жити». Через кілька тижнів після початку чергового етапу війни росії з Україною музиканти створили культурний фронт і «Команду А» зі співаків, артистів та почали давати невеликі виступи в містах заходу України для тимчасових переселенців. Артисти збирають кошти на потреби ЗСУ, а також виступають у військових частинах для хлопців, які найближчим часом відправляються в гарячі точки бойових дій.
«Саме тоді я і змінив ритм і біт у новій версії пісні «Хлопці будем жити». І додав (war version). Далі ми зробили і відеоверсію з кадрами війни, – каже Андрій Заліско. – Вийшло, на мій погляд, досить потужно, більш цікаво для такої нової версії «Хлопців…» і з переможним текстом».
Нову версію можна послухати за посиланням, оригінальна версія і відео до неї доступні тут.

Співачка НІжНА презентувала баладу про емоції української жінки-матері «На своїй землі». Учасниця телепроєкту «Голос Країни – 7» заспівала про події, які зараз відбуваються в нашій державі. Пісня має елементи молитви, а її кульмінація сповнена впевненості у тому, що незламний український дух переможе і всі ми залишимося на своїй землі.
Запис усіх партій музикантів проводили дистанційно з різних куточків України. Співачка виклала в YouTube відео до своєї композиції (його можна переглянути за посиланням), а на музичних платформах (Apple Music, Spotify та ін.) пісня з’явилась у день Воскресіння Христового.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8464 / 1.55MB / SQL:{query_count}