«Наша рідна Україна москаля прогнала!»

Julik присвятив пісню «Зозуля» перемозі над росією

Український шоумен Юлік оприлюднив нову пісню «Зозуля» і став до музичної оборони країни. Після тривалої паузи артист створив рядки, у яких пророкує Україні перемогу у війні, підступно початій країною-агресоркою росією. 
Ідею він почерпнув з віднайденого раніше запису співу бабусі із заходу України. 
А фольклорні мотиви і акомпонемент сопілки та цимбалів яскраво передають самобутність українського народу.
«Цю пісню я створив в нестандартних для мене умовах. Вона про перебіг війни, яку росія почала проти України. У такий час важко всім, і для того, щоб підняти бойовий дух, мужість та єдність нашої нації я вирішив випустити її зараз. Українці – це народ, який знає за що бореться, а боротьба з добрими намірами захистити себе завжди приводить до щасливого завершення», – прокоментував артист.
Ключова фраза пісні: «На березі пташка заспівала – наша рідна Україна моска-ля прогнала!». Julik переконаний, що перемога України є беззаперечним фак-том і настане вона дуже швидко. 
«Зозуля» візуалізована спільними зусиллями BNProduction та Patriot rental. Кліп, який можна переглянути за посиланням.
 демонструє нинішню ситуацію в Україні, те, що російський окупант ступив на українську землю. Проте, і в житті, і в відео ЗСУ та український народ мужньо показують, на що здатні та дають гідну відсіч ворогам.
Основний посил пісні та кліпу – єдність і цілісність незламного українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну. Кошти отримані від дистриб’юції пісні та кліпу Julik передасть на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8491 / 1.53MB / SQL:{query_count}