Щоденне життя війни

Міський медіаархів Центру міської історії оголосив збір приватних фотографій

Щоденне життя під час війни є таким же важливим, як і ті події, які висвітлюються у медіа та новинах. Підготовка "тривожних рюкзаків", похід у сховище, волонтерство, швидкі прийоми їжі, убезпечення шибок скотчем стали частиною побуту. Документація цих та інших практик нашого воєнного щодення є важливим матеріалом для розуміння впливу війни суспільство та дослідження життя під час війни. Свідчення досвід війни стануть цінним джерелом для вивчення і пам’яті цих трагічних подій у майбутньому. Саме тому Міський медіаархів Центру міської історії закликає ділитися фотографіями та відео, які показують ваш приватний досвід війни. Його працівники закликають ділитись фотографіями та відео, які відображають ваш особистий досвід війни.
«З початку березня ми отримали фотографії та відео від більше 20 людей зі Львова, Києва, Дрогобича, Одеси, Ворохти, Житомира, Вишгорода, Ірпеня, Бучі, Тернополя, Ужгорода, села Прилуцьке і дуже важливо доповнювати картину війни, – твердять у Центрі міської історії. – Ви можете надсилати фото з усієї України. В подальшому з авторами і авторками матеріалів будуть укладені договори, а зібрана документація буде оприлюднена на сайті Міського медіаархіву, де з нею зможуть ознайомитись та працювати дослідники».
Надсилайте свої матеріали та всі питання на Олександру Маханцю та Анастасії Холявці на пошту uma@lvivcenter.org або телефонуйте: +380322751734
Більше інформації про цей проєкт ви зможете знайти за посиланням.
Міський медіаархів Центру міської історії збирає, зберігає, досліджує та удоступнює оцифровані або створені у цифрових форматах візуальні та аудіовізуальні матеріали, які зображають місто і міське життя. Це також місце для аналізу архівних даних, переосмислення ролі архіву в суспільстві загалом та розмови між архівістами, науковцями і громадськістю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8182 / 1.53MB / SQL:{query_count}