«Незламні» – це про українців»!

Львівська національна філармонія і Український Мистецький Фронт провели благодійний захід, щоб зібрати кошти для полку спеціального призначення «Азов»

Вчора у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся великий благодійний захід – прем’єра симфонічної поеми Ігоря Закуса «Незламні», зорганізована разом з Українським Мистецьким Фронтом.
На сцені концертного залу дійство творили квінтет відомого українського музиканта Ігоря Закуса: Денніс Аду (труба), Тарас Кушнірук (гітара), Усеїн Бекіров (піано), Ігор Закус (бас), Максим Кондратенко (барабани) та Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом диригента – Володимира Сивохопа.
До програми «Незламні» увійшли твори Ігоря Закуса, оркестровані для симфонічного оркестру і джазового квінтету кращими українськими оркеструвальниками Юрієм і Павлом Шепетами, Усеїном Бекіровим, Ігорем Юзюком, Іллею Єреськом та вірші українських поетів, написані в перший місяць війни між Україною та росією, які прочитали Марта Більська та Олег Онещак – актор театру Леся Курбаса, який вступив до лав ЗСУ із початком війни. Відпрацювавши концерт, він одразу повернувся до своїх нових службових обов’язків – захищати Україну.
«Незламні» – це про українців. Ця музика присвячена їм. А вірші, написані за час війни, оспівують український народ, його дух і незламність. Мирного українця, який стає воїном, його батьків, дітей, українську жінку, українського солдата, – твердить Ігор Закус. – Це велике музичне полотно, посилене тексами українських поетів про героїчну боротьбу українського народу за свою свободу в загарбницькій війні росії проти України, музично-поетичне зображення шляху українців до перемоги».
Онлайн-концерт «Незламні» транслювали по всьому світу з метою збору коштів для ЗСУ, а точніше для полку спеціального призначення «Азов».
Також українці і гості країни мали унікальну можливість купити квиток й потрапити на подію наживо. У цей непростий час філармонія стала великим гуманітарним хабом, а всі приміщення, включаючи партер зайняті ліками для наших військових, тож у продажу було лише 120 квитків.
Український Мистецький Фронт створили у березні 2022 року музикант та організатор івентів зі Львова Сергій Федорчук та власниця київської комунікаційної агенції Top Media Communication Ольга Черткова. Першим його проєктом стала #дешансонізація – серія вуличних, клубних та онлайн концертів у Львові, до яких залучено найкращих музикантів країни. На них звучить музика найрізноманітніших форматів – класична, електронна, джаз, рок та блюз. Фронт провів 18 виступів українських музикантів, наразі вже заплановано ще 13. Благодійні внески можна скласти за посиланнями:
tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK send.monobank.ua/jar/F6hAjTrXv або PayPal: AFofUkraine@gmail.com
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8313 / 1.55MB / SQL:{query_count}