Музи не мовчать!

«Артгалерея мадам Пальмгрен» запрошує на виставку робіт художників, яким довелось покинути їх домівки через війну

Колектив «Арт галереї мадам Пальмгрен» (вул. І.Федорова, 8) прийняв рішення відновити роботу одним із перших у Львові. Галерея працює з 12.00 до 17.00, але графік роботи може коригуватись. «Хтось каже «мистецтво не на часі», але ми отримали дуже багато запитів про потребу людей розвантажитись і переключитись психологічно, – пояснює директорка закладу Вікторія Рибак. – А арт саме та потрібна «пігулка».
Зараз у галереї триває виставка «Коли говорять гармати – музи не мовчать!», яку можна оглянути до 14 квітня. Її кураторами є Галина Отчич, Ігор Юрченко і Світлана Бовтач. Тут представлені витвори понад тридцяти авторів. Більша частина експозиції сформована з творчих робіт художників із різних куточків України, які вимушено опинилися у Львові, рятуючи своє життя. І митці-початківці, і видатні майстри України з Харкова, Києва, Білої Церкви, Сєвєродонецька, Одеси, Запоріжжя, Полтави завдяки дружній підтримці львівських колег та фінансовій допомозі членів міжнародного акварельного товариства IWS Globe Art Network змогли отримати художні матеріали та мовою мистецтва виразити всю емоційну глибину своєї тривоги та болю за долю нашої Батьківщини. Невимовна краса і велич кожного куточка України, духовні цінності українського народу, цінність кожної вібрації неординарної чутливої душі митця та поруху його пензля – основні меседжі творів львівських авторів та їхніх побратимів з гарячих точок нашої країни.
«В ці надзвичайно важкі для нашого народу часи, коли російський агресор веде підступну війну в Україні – ми не можемо мовчати! Коли щодень збільшується кількість ракетних обстрілів усіх наших населених пунктів та продовжують гинути мирні люди – ми не можемо мовчати! Коли частина населення держави потерпає від гуманітарної катастрофи, тижнями перебуваючи в холодних підвалах без води, світла, продуктів харчування та медичної допомоги під постійними обстрілами – ми не можемо мовчати, – кажуть автори-учасники виставки. – Коли мільйони громадян втратили роботу та вимушені покинути свої домівки, які знаходяться в зонах активних бойових дій – ми не можемо мовчати! Коли частина митців світу відмовчується, вважаючи, що «мистецтво поза політикою» – ми не хочемо мовчати! Велика подяка нашим Героям, – в першу чергу завдяки їхнім зусиллям ми віримо у нашу спільну Перемогу над мордором! Коли ми разом, коли кожен з нас не мовчить на своєму фронті – ми сила! Все буде Україна!»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8885 / 1.54MB / SQL:{query_count}