У Театрі Курбаса – «Пастка розуму»

Львів’ян запрошують на прем’єру постановки запрошеного з США режисера Ніла Фленкмена

Вчора, 16 лютого у Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса відбулась чергова прем’єра. Цього разу це вистава «Пастка розуму» за п’єсою Ентоні Горовіца у перекладі Катерини Міхаліциної. Цього місяця прем’єрні покази постановки відбудуться ще 18 та 23 лютого.
Ентоні Горовіц є одним з найвідоміших та найуспішніших письменників та сценаристів Великобританії. За його бестселерами знято багато британських серіалів, він є сценаристом багатьох всесвітньовідомих детективних фільмів, якими захоплюються і дорослі, і діти, а своє натхнення він знаходить у всьому. Його запрошують до роботи культові режисери сучасності, і кожен з нас бачим принаймні один фільм за участі Ентоні Горовіца. На питання «Що змусило вас стати письменником?» він відповідає так: «Коли мені було десять, я зрозумів, що люблю розповідати та читати всілякі історії, і вже навіть у тому молодому віці мені було очевидно, чим я буду займатися. До того ж, чесно кажучи, я нічого іншого не вмів».
Психологічний екстремальний трилер «Пастка розуму» розкриває таємниці та страхи, заховані далеко в глибині душі кожного персонажа. Марк Стайлер – письменник, який шукає для себе слави в оприлюдненні історій серійних вбивць, відвідує божевільню, де «ув'язнений» легендарний Істермен, про якого він бажає написати чергову книжку. Доктор Фаррер, сам володар лікарні Ферфілдс, зустрівши письменника, всіляко відтягує його зустріч з убивцею, не надаючи чітких аргументів. Сестра Пейслі – важливий спостерігач розвитку подій зустрічі лікаря і письменника, і чи не в ній єдина зачіпка правди... 
«Пастка розуму» порушує чимало питань. З гострим скальпелем три людини, три різні особистості борються з протиставленнями правди та брехні. Чи може хтось бути переможцем в цій боротьбі, чи все ж ми приречені піддатись нашим слабкостям та бігати по колу, де пастка розуму, як небезпечна гра, а ясність розуму – поза горизонтом.
Режисером новинки є запрошений з США режисер Ніл Фленкмен. Він уже відомий львівським глядачам за іншими виставами, які вони могли бачити на сцені цього театру – такими як «Раптом минулого літа» за Теннессі Вільямсом та «Небезпечні зв’язки» Крістофера Гемптона. Разом із Нілом Фленкменом над новою постановкою працювали художниця вистави Юлія Рибка, актори Ярослав Федорчук, Микола Береза, Тамара Ґорґішелі, Валерія Петрук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8175 / 1.54MB / SQL:{query_count}