«Воплі Відоплясова» та «Пиріг Батіг» запрошують!

Гурти виступлять на фестивалi «Країна Мрій» 2 січня у Ennio Event Square

Вже 2 січня на етнофестивалі «Зимова Країна Мрій» у Львові із ексклюзивним новорічним концертом виступатимуть гурти «Воплі Відоплясова» та «Пиріг Батіг». Це відбуватиметься на етнофестивалі «Зимова Країна Мрій» у Ennio Event Square (вул. Джерельна, 22), який триватиме у нашому місті до 9 січня 2022 року.
2 січня на сцені гостей чекає виступ засновника та ідейного натхненника фестивалю «Країна Мрій» – Олега Скрипки.. Саме 2 січня слухачі вперше наживо почують новий хіт гурту «Новий Рік». 
Як зазначають організатори, «Воплі Відоплясова» – рок-кумири, культовий гурт, відомий своєю творчістю не тільки в Україні, а й в усьому світі – вперше актуалізують свято, яке близьке кожному, однойменною піснею «Новий Рік». Музика гурту та їх кліпи передають атмосферу цілих поколінь та закарбовуються у пам’яті, а тепер вони готові яскраво продемонструвати атмосферу драйву, новорічного та рокерського запалу, святкового настрою та нестримних веселощів під час святкування Нового Року на зимовому етнофестивалі «Країна Мрій» youtube.com/watch?v=WwozoOFdKCA
«Веселий настрій та гарне почуття гумору занурять вас у справжню атмосферу новорічного свята. Гурт «Воплі Відоплясова» щиро вітає всіх українців зі святами і бажає здоров’я та гарного настрою протягом всього наступного року», – сказав Олег Скрипка.
Окрім гурту «Воплі Відоплясова», на фестивалі виступатиме колектив «Пиріг Батіг» – музично-поетичний проєкт, на меті якого популяризувати рідну мову за допомогою музичних, поетичних та пісенних форм. Творчість колективу – акуратна модернізація народного пісенного спадку; музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду.
Нагадаємо, етнофестиваль «Країна Мрій» – це не тільки музичний фестиваль, а й атмосфера традиційного українського Різдва.
Гості фестивалю мають можливість відвідати багато майстер-класів, поринути у ярмаркове розмаїття автентичних виробів, вертепи, мистецькі майстерні, смачну етнічну кухню, дитячі активності, конкурси та подарунки від партнерів фестивалю.
Дуже популярною на фестивалі є фабрика іграшок. Відвідувачі захоплено спостерігають за процесом роботи склодува, дізнаються про нюанси роботи художника, беруть участь у розписі скляних заготовок, які виготовили на їхніх очах та забирають додому ексклюзивну авторську іграшку, у виготовленні якої брали безпосередню участь.
Вхід на територію фестивалю «Країна Мрій» вільний. Брама відчиняється о 15.00. Концертна програма стартує о 18.00. Квитки на концерти та повна програма за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9010 / 1.55MB / SQL:{query_count}