Органний зал готується втілювати грандіозні плани

Команда Львівського академічного будинку органної та камерної музики розповідає про втілене і запрошує підтримати нові починання

Команда Львівського органного залу, спільно з Галицьким музичним товариством, організацією Collegium Management та партнерами продовжує реалізовувати стратегію Ukrainian Live – «Українське наживо». Вдалося прийняти у Львові солістів Київського будинку органної та камерної музики, реалізувати міжнародний проєкт «Заборонена музика», започаткувати Органний факультатив, запустити магазин сувенірних товарів, а також нарешті отримати статус академічного. Останні три місяці команда випускає щоденні релізи на Youtube та щотижневі оновлення в додатку Ukrainian Live Classic.
Трагічна пожежа у Київському будинку органної і камерної музики зблизила київських солістів з львівською публікою. Тому цієї осені у Львівському органному залі ще частіше виступали провідні солісти України. 
Міжнародний проєкт «Заборонена музика»– це серія унікальних концертних програм про композиторів, чия творчість була заборонена, визнана шкідливою або нелегальною; це міжнародна наукова конференція за участі дослідників з України та Європейського Союзу; це книга музикознавці Любові Морозової про композиторів та їх твори видана трьома мовами. Проєкт відбувся за підтримки Українського культурного фонду, а його результати вже доступні онлайн – записи концертних програм шукайте на нашому Youtube, запис конференції доступний на Facebook, а книга доступна в бібліотеках України. 
Уже два місяці триває навчання гри на органі в межах факультативу, який Органний зал організовує спільно з Львівською національною музичною академією імені Миколи Лисенка. Це єдина можливість на Західній Україні отримати професійне навчання. Викладачкою факультативу стала солістка культурної інституції – органістка з двадцятирічним стажем Надія Величко.
Ось як відгукується про заняття студент Сергій Павлів: «Перші заняття були не тільки практичними, а й теоретичними, оскільки не можна просто сісти і почати грати. Як мінімум, потрібно увімкнути хоча б один регістр, щоб з'явився звук. Наша викладачка багато розповіла про будову органа, особливості гри і в цей же день кожен із нас встиг доторкнутися до цього велетня. Заняття цікаві, кожного уроку відкриваються нові речі, які допоможуть грі на органі. В роботі маю кілька творів, кожен із яких подобається по-своєму. Один із них уже дає можливість пограти на педальній клавіатурі, чого я дуже чекав».
Зовсім недавно Львівський органний зал отримав статус академічного. Відповідне клопотання ініціювало управління культури Львівської міської ради. У ньому йшося, що таке рішення мотивоване «вагомим внеском у розвиток концертної діяльності у Львові, розширенням міжнародної співпраці, постійним творчим пошуком, високим рівнем виконавського мистецтва, популяризацією класичної музики».
Увесь творчий колектив та менеджмент надзвичайно вдячний і радіє за високу оцінку нашої роботи. А найкраще привітання для команди – це ваше активне відвідування концертів. 
Також класична музика може бути з вами будь-де і не лише завдяки додатку Ukrainian Live Classic. Адже команда установи запустила унікальний магазин, сповнений символів невичерпної любові до класичної музики. У ньому ви знайдете футболки, горнятка, торби, маски і три різні стікерпаки, які будуть оригінальним свідченням вашого захоплення класикою, а також найкращим подарунком для усіх класикоманів.

На зиму Львівський академічний будинок органної та камерної музики готується втілювати грандіозні плани. Грудень тут стартує з XI Львівського міжнародного органного фестивалю, який цього року буде проходити офлайн. Під час фестивалю відбудеться прем’єра чотирьох нових творів для органа, які готують на замовлення інституції сучасні українські композитори, а також відкриття пам’ятної таблички на місці існування органної фабрики у Львові. 
І, як завжди, у програмі подій на грудень багато концертних програм улюблених органістів наживо та онлайн на Youtube-каналі. Паралельно з музичними подіями гостей чекають на новій виставці у галереї залу.
Inside YouTube – це інтерактивна експозиція дизайнів обкладинок відео для YouTube- каналу Ukrainian Live Classic авторства Арсенія Дисковського. Біля кожного зображення розміщено QR-код з посиланням на відео. Тож ви зможете зануритися одразу в два мистецькі виміри – візуальний та аудіальний, а також поставити лайк або дизлайк тому чи іншому дизайну – як в YouTube. 
Провадити таку активність Органний зал може завдяки системній підтримці патронів на Patreon – інтернет-платформі, що надає творчим людям та іншим незалежним проєктам можливість фінансової підтримки за системою підписок. Для усіх, хто лише планує долучитися до спільноти установи – саме зараз вам пропонують ексклюзивно отримати одну з книг, виданих командою Органного залу за підписку від 5 доларів на додачу до інших бонусів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8346 / 1.57MB / SQL:{query_count}